Rozstrzygnięcie konkursu: Bilety na sobotni koncert dla Sylwii, Moniki i Mariusza

0
fot. muzyka.interia.pl

Znamy już zwycięzców naszego konkursu, w którym do wygrania były bilety na sobotni koncert  „Pożegnanie Wakacji w rytmach Diso Polo”, który odbędzie się na stadionie miejskim w Oleszycach. Darmowe bilety trafią do Sylwii i Moniki z Lubaczowa oraz Mariusza z Oleszyc. Każda z tych osób, w ramach wygranej, może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Sylwia argumentując chęć zdobycia biletu napisała: „Razem z mężem jesteśmy w związku małżeńskim od 6-ciu lat, chodzimy do pracy  na zmiany w prywatnych firmach. Odkąd urodziła się nasza córeczka nie bardzo wychodzimy na imprezy, dlatego przynajmniej na chwilę przydało by się nam takie oderwanie od codziennych zmartwień. Mimo iż w sobotę idę do pracy, to wieczór można by spędzić bardzo rozrywkowo. A dodatkowo, takimi wejściówkami zrobiłabym niespodziankę mężowi.”

Mariusz „chciałby wygrać wejściówkę, ponieważ musi być na tej imprezie. Słucha Disco Polo od blisko 20 lat i jest fanem tych zespołów, m.in: Boys, Toples, Skaner, Akcent, Maxel, Voyager, Fokus. Piosenki Marcina Siegieńczuka są mu dobrze znane i jakby była potrzeba to nawet może z nim zaśpiewać:D”

Monika uzasadniając swój udział w konkursie napisała: „Jestem nastolatką, ale do tej pory nie udało mi się jeszcze nic wygrać. Mam więc nadzieję, że dacie mi tą możliwość żebym mogła pobawić się w rytmie disco, a przy tym chociaż raz bym coś wygrała. Proszę więc o bilet dla mnie i dla siostry”.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie, a o sposobie odebrania wejściówek zwycięzców poinformujemy pocztą e-mail.

Sobotni koncert, którego główną gwiazdą będzie Marcin Siegieńczuk, założyciel, kompozytor i wokalista zespołu TOPLES, rozpocznie się o godz. 16.00. Oprócz samego Siegańczuka, wystąpią także zespoły z lubaczowskiego MDK. Organizatorzy zapewniają ponadto stoiska gastronomiczne, atrakcje dla dzieci, plac zabaw, laser show. Impreza, którą poprowadzi DJ Delgado ma trwać do późnych godzin nocnych!

[swfobj src=”https://www.elubaczow.com/wp-content/uploads/2011/08/Promar_Lubaczow.swf”]
Lubaczów, ul. Kościuszki 2, tel. 16 632 28 89


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here