Lubaczowska Akademia Sztuk Walki zaprasza na treningi dzieci, młodzież i dorosłych

1

Od września ruszają zapisy do grup początkujących dla dzieci, młodzieży i dorosłych chcących praktykować sztuki walki w Lubaczowskiej Akademii Sztuk Walki. Instruktorzy zapraszają wszystkich chętnych na treningi, bez względu na wiek. W ofercie Akademii także treningi rodzinne.

Uczestnicy treningów mają także możliwości udziału w zawodach, seminariach, obozach i egzaminach na stopnie uczniowskie. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy, a program ćwiczeń dopasowany jest do początkujących uczestników. Trening obejmuje m.in. techniki walki, ćwiczenia korygujące postawę, wzmacniające kręgosłup czy elementy samoobrony. Podopieczni Akademii wielokrotnie odnosili sukcesy na arenie krajowej.

Na zajęciach dla najmłodszych staramy się połączyć zabawę z podstawami karate, dbamy o korektę postawy ciała i budowanie pewności siebie. Dzieci ćwiczące w naszej Akademii mają szansę na udział w zawodach, dzięki czemu poznają smak sportowej rywalizacji. Młodzież i dorośli natomiast, ćwiczą bardziej zaawansowane techniki walki, elementy samoobrony oraz podstawy treningu z bronią. Trening dostosowany jest do wieku i stopnia zaawansowania jego uczestników – mówi Dorota Mendrychowska, instruktor Akademii.

Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę www.karatelubaczow.pl lub obejrzyj film zamieszczony poniżejBądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here