Lubaczów: Biblioteka zaprasza dzieciaki na wakacyjne zajęcia

0
Fot. Sxc.hu

Jeżeli Wasze dzieci lub wnuki nieco się na wakacjach nudzą, to dziś i jutro mogą urozmaicić swoją zabawę. Doskonałą wakacyjną ofertę przedstawia im Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie i jej dziecięcy oddział. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta przygotowano bardzo atrakcyjne zajęcia plastyczne oraz bezpłatny kurs języka angielskiego.

Zarówno zajęcia plastyczne, jak i językowe będą odbywać się w każdą środę i czwartek, aż do zakończenia wakacji – informuje Elżbieta Wawrzyniec z lubaczowskiej biblioteki.

Kolorowy świat małego czytelnika – zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w każdą środę o godz 11.oo. Zajęcia plastyczne będzie prowadzić Pani Renata Antochów.

Wakacyjne zabawy z angielskim – kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w każdy czwartek o godz 11.oo. Zajęcia językowe będzie prowadzić Pani Magdalena Misztal.

Obie Panie zajęcia dla dzieci będą prowadzić w ramach wolontariatu, za co im serdecznie dziękujemy – dodaje Katarzyna Pelc-Antonik, dyrektor biblioteki.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here