Promar Lubaczów: Do końca lipca możesz zapisać się na bezpłatne lekcje językowe

0

Zachęceni popularnością i sukcesem naszych kursów, już po raz kolejny pragniemy zaprosić wszystkie dzieci (3-11 lat), młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w III edycji bezpłatnych otwartych zajęć edukacyjno-rozrywkowych – informuje Szkoła Języków PROMAR-International w Lubaczowie. Poniżej szczegóły oferty szkoły językowej.

Promar-International Lubaczów

Pragniemy w ten sposób przybliżyć Państwu działalność naszej szkoły i zachęcić do sprawdzenia oferty jaką przygotowaliśmy na nowy rok szkolny 2011/2012.

W bieżącym roku ofertę naszą kierujemy szczególnie do dzieci. Przygotowaliśmy autorską metodę nauczania ENGLISH WITH DRAMA oraz TPR całkowite reagowanie (total physical response). Nauka języka przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 11 roku życia połączona z warsztatami teatralnymi w naturalny sposób rozwijająca niezbędne umiejętności językowe, wyzwalająca kreatywność, pobudzająca wyobraźnię i rozwijająca osobowość uczestnika. Kurs jest interaktywny, co pomaga pokonać nieśmiałość w porozumiewaniu się w języku obcym, a poziom jest dobrany do językowych i wiekowych umiejętności uczniów, by w pełni mogli wykorzystywać swoje możliwości. Druga metoda TPR – polega na wykorzystaniu wszystkich zmysłów dziecka. Według wyodrębnionych i oryginalnych programów (różnego rodzaju gry i zabawy) realizowane są tematyczne zagadnienia poszerzające zarówno wiedzę jak i słownictwo oraz umiejętność zastosowania właściwych zwrotów.

Nauczyciele to młode i dynamiczne osoby z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i posiadające predyspozycje do nauczania małych dzieci. Tempo i częstotliwość zajęć są dobrane do możliwości i umiejętności dziecka, aby nauka była dla nich przyjemnością przy zachowaniu dużej efektywności. http://www.promar.edu.pl/kursy/rodzaje-kursow.html<
Ponadto nasza oferta skierowana jest do młodzieży, dorosłych wszystkich niezależnie
od wielu czy poziomu zaawansowania. Oferujemy wszystkim Państwu metody nauczania, „gwarantujące” opanowanie języka w krótkim czasie !

Proszę nas sprawdzić i zapisać się na lekcje pokazową.

Zapisy do końca lipca pod numerem tel. 16 632 28 89 lub 601-180-075 oraz droga mailową lubaczow@promar.edu.pl. Zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ul. Kościuszki 2A – czynne przez całe wakacje !!!

Artykuł sponsorowany

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.