Zadanie dla posła – akcja Piotra Tomańskiego i portalu elubaczow.com

1

Piotr Tomański

Internet w polityce to nie tylko kampanie wyborcze. Sieć i portale społecznościowe, to także doskonałe narzędzie do komunikacji z obywatelami. Ten kanał, w ramach ponadpartyjnego projektu „Zadanie dla posła”, chce maksymalnie wykorzystać poseł Piotr Tomański. Przyłączamy się do akcji i zapraszamy do niej naszych czytelników.

„Zadanie dla Posła” to inicjatywa w ramach ponadpartyjnego zespołu parlamentarnego „Następne pokolenie” zrzeszającego młodych posłów z różnych partii politycznych. Cały projekt ma za zadanie zgłaszanie zadań, drobnych spraw do rozwiązania oraz zadawania pytań parlamentarzystom.

Nie każdy jest w stanie pojawić się osobiście na dyżurze poselskim. Stąd moja inicjatywa w internecie, który także daje nam możliwości  bezpośredniego kontaktu. Myślę, że ta akcja, to rozwiązanie szczególnie wygodne dla młodych odbiorców, którzy w sieci czują się bardzo swobodnie. Obecnie m.in. dzięki mediom społecznościowym można załatwić wiele spraw. Zachęcam więc wszystkich do wykorzystywania tego kanału komunikacji. Jestem do dyspozycji i czekam na pytania i zadania – mówi Piotr Tomański, poseł PO.

Czasami „mała dla nas sprawa” stanowi spore utrudnienie. Takimi sprawami w pierwszej kolejności powinni zajmować się posłowie. Piotr Tomański obiecuje zająć się każdą sprawą i odpowiedzieć na pytania także w formie video-odpowiedzi.

Pytania i zadania (także w formie filmiku) dla posła Tomańskiego należy kierować na adres:

biuropiotrtomanski@interia.eu

lub za pośrednictwem konta na fb: http://facebook.com/piotr.tomanski

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here