Rekordowa liczba pijanych kierowców w powiecie lubaczowskim. Będzie więcej kontroli!

1

fot. KPP Lubaczów

W czerwcu lubaczowscy policjanci zatrzymali 77 nietrzeźwych kierowców. To najwyższa miesięczna liczba w ciągu kilku ostatnich lat. Funkcjonariusze wzmogą kontrole stanu trzeźwości kierowców.

Pomimo jednego wypadku i 31 kolizji, do których doszło w czerwcu na terenie powiatu lubaczowskiego policjanci wciąż zatrzymują wielu nietrzeźwych kierowców. Miesiąc czerwiec stał się pod tym względem niechlubnie rekordowy. W tym czasie funkcjonariusze ujawnili w sumie 77 nietrzeźwych kierowców. Dlatego też policjanci będą prowadzić wzmożone kontrole stanu trzeźwości. W najbliższym czasie lubaczowskich funkcjonariuszy w tych działaniach będą wspierać również policjanci z Rzeszowa. Funkcjonariusze będą również zwracać uwagę na inne przypadki łamania przepisów – m.in. niestosowanie się do wskazań sygnalizacji świetlnej.

1 komentarz

  1. Mnie to nie dziwi – sam będąc kilka dni w Lubaczowie widziałem jak spod sklepu odjeżdżali młodzi chłopcy po piwku. Ale skoro ich tekst: „po jednym nic nie ma” jest ich wytłumaczeniem to niech się zabijają ale oszczędzą innych trzeźwych.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here