Galeria: Lubaczów w remontach – fot. Jaco

16

Kolejna galeria zdjęć nadesłana przez naszego czytelnika. Tym razem Jaco udokumentował część inwestycji i remontów, które są aktualnie prowadzone w Lubaczowie. Na zdjęciach możecie zobaczyć m.in. termomodernizację Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki, remont prywatnego budynku, w którym znajdzie się prawdopodobnie popularny w Lubaczowie sklep z wędlinami z Narola oraz remont i przebudowę skrzyżowania ulic Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Henryka Sienkiewicz i 3-go Maja.

Czekamy na kolejne galerie czytelników – jeżeli masz ciekawe zdjęcia i chcesz się podzielić nimi z naszymi czytelnikami wyślij je na adres redakcja[a]elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

16 komentarze

  1. chyba nie macie racji co do samej kamienicy. elewacja już jest jakby po remoncie i nie zmieniła kształtu. ale po wybrukowaniu placu obok kamienicy zostało puste miejsce. tam teoretycznie może stanąć jakiś pawilon. raczej na pewno posesja należy do pana Dubiela z Narola-Wsi, więc zdziwiłbym się gdyby nie urządził sklepu mając ciągle do dyspozycji ten wynajęty przy Mickiewicza koło Biedronki.

  2. koło kościoła bedą swiatła, rondo przewidziane jest przy wylocie z Lubaczowa w strone Lisich Jam. kolejne światła mają być postawione Baziaka-Mickiewicza. z Lubaczowa w stronę krowicy ma byc ścieżka rowerowa, ale nie wiem czy tylko do Krowicy czy do samego Budomierza.

  3. Na kilku zdjęciach przedstawione są prace związane z wykonaniem elewacji LO. Niedawno nowa elewacja została wykonana w Zespole Placówek (tzw. poprawczak), a w przyszłości nowa elewacja ma być wykonana w Zespole Szkół, chodzi o budynek internatu

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here