Katarzyna Pelc-Antonik nowym dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie

13

fot. mbp.lubaczow.pl

Katarzyna Pelc-Antonik okazała się najlepsza spośród dziewięciu osób biorących udział w konkursie na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, który burmistrz Maria Magoń ogłosiła końcem maja.

„Kandydatka spełnia wymagania wskazane w ogłoszeniu o naborze i w głosowaniu uzyskała największą ilość punktów. Nabór przeprowadzono na podstawie złożonych ofert i rozmowy kwalifikacyjnej.” – napisano w oficjalnym komunikacie urzędu.

Katarzyna Pelc-Antonik ma 33 lata, obecnie pracuje w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

13 komentarze

  1. może, zanim zaczniemy pomstować i pluć, niech ci dobrze zorientowani ujawnią nam, to co wiedzą. bo narazie to takie pierdu pierdu. też nie lubię psl-u, ale bardziej nie lubię plotek, pomówień, wieści gminnych, rewelacji podkioskowych itd.
    jak coś było nie tak, to zawsze można zawiadomić prokuraturę. oczywiście nie myślałem o lubaczowskiej :), aż taki naiwny nie jestem.

  2. a jeśli wszystko było ok, to dajmy Pani Kasi P-A chwilę spokoju. jest z psl-u? być może. to nie przemawia na jej korzyść, ale też nie dyskryminuje. w końcu nie startowała na stanowisko rzecznika prasowego partii, tylko na konkretne stanowisko w mieście.

  3. Ciekawsze byłoby, gdyby koncepcje kandydatów prezentowano publicznie, tak samo jak rozmowę (lub stenogram) – wiadomo byłoby kto, co, w jaki sposób chce zrobić – a tak można ocenić urzędującego dopiero po jego decyzjach. Póki co, nie może być żadnych.

Comments are closed.