Narol: XXVIII Narolskie Biegi Uliczne

1

fot. NCI

Znów biegali ulicami miasta ! Po raz dwudziesty ósmy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu lubaczowskiego rywalizowała w biegach ulicami Narola. Drugiego maja ponad stu pięćdziesięciu uczniów, reprezentujących siedem szkół z terenu powiatu lubaczowskiego, walczyło o medale, puchary i nagrody rzeczowe w XXVIII Narolskich Biegach Ulicznych.

Oprócz rywalizacji indywidualnej szkoły zdobywały punkty do klasyfikacji drużynowej. Tutaj znów bezkonkurencyjne okazały się obie szkoły z Narola. Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu i Gimnazjum w Narolu zwyciężyły w klasyfikacjach drużynowych chłopców i dziewcząt.

Tradycyjnie już rywalizacja była emocjonująca, a każdy zawodnik starał się nie tylko wygrać ale i zając jak najwyższe miejsce w swoim biegu. Mieszkańcy oraz goście przybyli do Narola na coroczna Narolską Majówkę kibicowali młodym chłopcom i dziewczętom, przez co narolskie biegi stały się nie tylko widowiskowe ale i bardzo głośne. Organizatorzy jak co roku dla najlepszych pięciu biegaczy w każdej konkurencji przygotowali oprócz dyplomów nagrody rzeczowe, a pierwszych trzech w każdej z kategorii otrzymało medale i puchary. Każdy z biegaczy po ukończonym biegu mógł się posilić przy ciepłym posiłku i napojach.

Po zakończonych zawodach odbyła się dekoracja zwycięzców z wszystkich kategorii wiekowych, której dokonali Stanisław Woś – Burmistrz Narola i Daniel Lomber – Sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Narol. Nagrody wręczali również dyrektorzy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Narolu oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Źródło, wyniki oraz więcej informacji na stronie www.narol.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here