Policja: 62-letni mieszkaniec Narola nielegalnie kolekcjonował amunicję

6

fot. KPP Lubaczów

Kilkanaście naboi z okresu wojny, współczesną amunicję ćwiczebną i fragment pocisku artyleryjskiego odnaleźli policjanci u 62-letniego mieszkańca gminy Narol. Za nielegalne posiadanie amunicji mężczyzna odpowie przed lubaczowskim sądem.

Z informacji jaką wczoraj uzyskali lubaczowscy policjanci wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Narol może nielegalnie posiadać amunicję. Mogła ona pochodzić z poszukiwań (za pomocą wykrywacza metali), jakimi trudni się 62-letni mężczyzna.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli kilkanaście sprawnych naboi z okresu wojny, a także współczesną amunicję ćwiczebną (ślepą) różnych kalibrów. Policjanci zabezpieczyli również fragment pocisku, prawdopodobnie artyleryjskiego.

Za nielegalne posiadanie amunicji 62-letni mężczyzna odpowie przed sądem.


6 komentarze

  1. i takich bandytów należy karać z całą surowością. a biedni Miro, Zbychu i spółka to przecież ofiary ataków politycznych, czyż nie??? dajmy chłopakom usiąść znowu w sejmie, gdzie ich miejsce, dajmy nacieszyć się władzą i pieniędzmi. i nie zaglądajmy im pod biurka ani do kieszeni, oni przecież czyści jak ta biała lelija!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here