Oleszyce: Sanitex najlepszy na Memoriale Andrzeja Czajki

3

fot. elubaczow.com

Zespół Sanitex-u Lubaczów był najlepszy w X Memoriale Andrzeja Czajki w piłce siatkowej mężczyzn, który rozegrano w sobotę (26.03) w Zespole Szkół w Oleszycach. Drugie miejsce przypadło drużynie Państwowej Straży Pożarnej z Lubaczowa, trzecie Czarnym Oleszyce, a czwarte zajęli zawodnicy miejscowego Zespołu Szkół.

Turniej, który organizowany jest przez nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Oleszycach był także okazją do symbolicznego powitania Marii Balickiej, wieloletniej nauczycielki tej szkoły, która po kilkumiesięcznej walce zdołała przezwyciężyć chorobę nowotworową. – Droga Marysiu, dziś symbolicznie znowu witamy Cię w naszym gronie. W ostatnim czasie wygrałaś chyba najważniejszy w swoim życiu mecz. Wygrałaś z chorobą nowotworową. Z tej wygranej wszyscy bardzo się cieszymy i gratulujemy Ci determinacji w tej  walce – powiedział w imieniu grona nauczycielskiego Kazimierz Wać.

Ta wygrana to także Wasza zasługa. Udało mi się dzięki Waszemu wsparciu i wierze w końcowe zwycięstwo nad chorobą – dziękowała z z ogromnym wzruszeniem Maria Balicka. Po tych słowach na sali usłyszeć można była bardzo długie i gromkie brawa.

Wyniki poszczególnych spotkań:

ZS Oleszyce – Czarni Oleszyce 0-2
Sanitex Lubaczów – PSP Lubaczów 2-0
ZS Oleszyce – Sanitex Lubaczów 0-2
Czarni Oleszyce – Sanitex Lubaczów 0-2
ZS Oleszyce – PSP Lubaczów 0-2
Czarni Oleszyce – PSP Lubaczów 1-2

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Sanitex Lubaczów
2. PSP Lubaczów
3. Czarni Oleszyce
4. ZS Oleszyce

GALERIA Z TURNIEJU:

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here