Anielsi znaleźli się w finale konkursu Debiut Roku

5
Anielsi, Fot. R. Koszowski

Młodzieżowy zespół ANIELSI z Lubaczowa wraz z dwoma innymi zespołami znalazł się w finale konkursu „Debiut Roku” organizowanego przez Ligę Chrześcijańskie Granie. Dzięki temu sukcesowi Anielsi będą mogli zaprezentować się na koncercie „Debiuty” podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się w Warszawskim Centrum Kultury Dobre Miejsce.

– Anielsi znaleźli się w finałowej trójce „Debiutów” w wyniku głosowania mailowego. Kolejnym  etapem Ligi Chrześcijańskie Granie jest promocja tych zespołów. Obecnie trwają także przygotowania do Festiwalu Chrześcijańskie Granie, podczas którego publiczność i  jury wybierze „Debiut roku”. Dokładne informacje na ten temat będą znane w drugiej połowie kwietnia. Warto podkreślić także, że zespoły: Anielsi, Propaganda Dei i Love Story w pewnym sensie już są zwycięzcami. Każdy z zespołów wydał płytę i prezentuje ciekawy poziom muzyczny – informuje Michał Guzek z Ligi Chrześcijańskie Granie.

Kolejnym etapem konkursu i promocji zespołów jest głosowanie w specjalnie stworzonej w tym celu ankiecie „Wybierz Debiut 2010 roku” na portalu społecznościowym facebook.

Awans do finałowej trójki do dla nas ogromny sukces i powód do zadowolenia. Nagrodą w konkursie jest m.in. promowanie zespołu przez rok, a to dla nas dodatkowe koncerty, wywiady czy audycje radiowe. Jest to więc bardzo cenna nagroda! Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nasz zespół w pierwszej fazie konkursu i prosimy kolejne o głosy na facebook-owej ankiecie – mówi w imieniu całego zespołu Jagoda Mazepa.

Zespół Anielsi tworzą: Jagoda i Paulina Mazepa, Dominika Kapel, Jacek Świstowicz i Patrycjusz Zastawny. Więcej info o zespole na www.myspace.com/anielsi.

Najbliższy koncert Anielsi zagrają 29. kwietnia w Starym Sączu. Planują także występ podczas rekolekcji Wielkopostnych w Lubaczowie.

REKLAMA

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here