Lubaczów: ZS Oleszyce najlepszy w Wiosennym Turnieju Szkół

0
fot. lubaczow.pl

W pierwszym dniu wiosny czy też w dniu wagarowicza, jak mówią uczniowie, w hali gimnastycznej przy Publicznym Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie odbył się „Wiosenny Turniej Szkół”. Do turniejowych wzmagań przystąpili uczniowie, nauczyciele i rodzice z lubaczowskich gimnazjów i szkół średnich oraz Zespołu Szkół w Oleszycach. Ci ostatni okazali się najlepsi.

Impreza składała się z różnych konkurencji, które zostały podzielone na 3 bloki tematyczne: blok humanistyczno – językowy, matematyczno – przyrodniczy i blok sprawnościowy. Zawodnicy rywalizowali m.in. w takich konkurencjach jak: „Kalambury, czyli wyginam śmiało ciało”, „Co to za miejscówka, czyli Lubaczów w obiektywie”, „Co to jest, czyli poznawanie przez macanie”, czy torze przeszkód nazwanym „Highway to hell”.

W przerwach między poszczególnymi konkurencjami publiczność obejrzała występy artystyczne młodzieży Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Lubaczowie.

Imprezie, która była zorganizowana przez społeczność szkolną lubaczowskiego liceum patronowali: Starosta Powiatu Lubaczowskiego Józef Michalik, Burmistrz Miasta Maria Magoń i Prezes Powiatowego Banku Spółdzielczego Paweł Kapel. „Wiosenny Turniej Szkół” oprócz tego, że był dobrą zabawą stał się także polem rywalizacji o cenne nagrody. Do zdobycia były: laptop oraz odtwarzacze DVD i CD, które zostały ufundowane przez sponsorów imprezy.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Zespół Szkół w Oleszycach,
2. Publiczne Gimnazjum nr 2,
3. Zespół Szkół w Lubaczowie,
4. Publiczne Gimnazjum nr 1,
5. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie

Galeria z turnieju oraz więcej informacji na www.lubaczow.pl

Relacja video z turnieju także na stronie www.lubaczow.tv

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here