Uzdrowisko Horyniec promouje się filmem zachwalającym jego walory

5
Uzdrowisko Horyniec

Uzdrowisko Horyniec w atrakcyjnej filmowej formie przedstawia najważniejsze informacje o placówce, jego ofercie i zaletach leczniczych przeprowadzanych tam zabiegów. Film zrealizowała Telewizja Internetowa Zamość.

Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne, chęć do życia, wewnętrzny spokój, a co najważniejsze zauważalnie poprawić stan zdrowia. Opierając się na historycznych przekazach można rzec, iż jedną z pierwszych osób, która doceniła walory lecznicze tutejszych wód siarczkowo-siarkowodorowych był Jan Sobieski Hetman Wielki Koronny, późniejszy Król Polski. Ponoć z zalet leczniczych horynieckich wód korzystała także Marysieńka Sobieska Królowa Polski. Na pewno warto pójść w ślady królewskiej pary i wykorzystać dla siebie właściwości leczniczo – relaksujące horynieckich wód i borowiny oraz klimatu. Horyniec słynął i słynie z  jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej w Polsce borowiny. „Uzdrowisko Horyniec” ma własne zasoby tego cennego i jakże skutecznego w działaniu tworzywa leczniczego. Leczymy nią choroby narządu ruchu, stany pourazowe i pooperacyjne, zwyrodnienia stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, porażenia, rwę kulszową, dyskopatie.

Film poniżej


5 komentarze

  1. Początek ciekawy. A pierniczenie tylko o samym uzdrowisku – przyjeżdżajcie nikogo nie zachęci.
    Zleceniodawca lub autor materiału promocyjnego chyba słabo zna się na promocji.
    Ten film reklamowy nie zachęcił mnie do przyjazdu !

  2. nie rozumiem dlaczego pokazali samo uzdrowisko jest wiele pięknych miejsc w Horyńcu które mogły zostać wykorzystane, nawet samo wspomnienie o basenie kilka metrów od uzdrowiska, jaskinia solna było by dobrą reklamą

  3. Bo to jest reklama Uzdrowiska Horyniec sp. z o.o. a nie gminy Horyniec, więc pokazują tylko swoje i nie rozumiem dlaczego za swoje pieniądze mieliby reklamować np. KRUS.

  4. Teresek reklama to nie tylko jeden indywidualny obiekt, ale także otoczenie które tym bardziej przyciąga, myślisz że ludzie którzy jadą do uzdrowiska będą tylko siedzieć na zabiegach, potem na obiad/kawiarnia i do pokoju ? w tego typu reklamie trzeba pokazać że wolnym czasie można robić wiele innych rzeczy. Horyniec to nie wioska zabita dechami w której nic nie ma.

  5. Myślę, że warto ich pochwalić za samą inicjatywę, może następne filmy będą lepsze. Zgadzam się, że w tym filmie Uzdrowisko przedstawione jest jak oaza na pustyni. W paredziesiąt sekund można było dołożyć informacje o okolicy, Horyńcu, Roztoczu. Może liczyli na odzew i teraz nakręcą coś konkretniejszego. Miejmy nadzieję.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here