Uzdrowisko Horyniec promouje się filmem zachwalającym jego walory

5
Uzdrowisko Horyniec

Uzdrowisko Horyniec w atrakcyjnej filmowej formie przedstawia najważniejsze informacje o placówce, jego ofercie i zaletach leczniczych przeprowadzanych tam zabiegów. Film zrealizowała Telewizja Internetowa Zamość.

Unikatowe walory lecznicze i klimatyczne uzdrowiska pozwolą każdemu odzyskać siły witalne, chęć do życia, wewnętrzny spokój, a co najważniejsze zauważalnie poprawić stan zdrowia. Opierając się na historycznych przekazach można rzec, iż jedną z pierwszych osób, która doceniła walory lecznicze tutejszych wód siarczkowo-siarkowodorowych był Jan Sobieski Hetman Wielki Koronny, późniejszy Król Polski. Ponoć z zalet leczniczych horynieckich wód korzystała także Marysieńka Sobieska Królowa Polski. Na pewno warto pójść w ślady królewskiej pary i wykorzystać dla siebie właściwości leczniczo – relaksujące horynieckich wód i borowiny oraz klimatu. Horyniec słynął i słynie z  jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej w Polsce borowiny. „Uzdrowisko Horyniec” ma własne zasoby tego cennego i jakże skutecznego w działaniu tworzywa leczniczego. Leczymy nią choroby narządu ruchu, stany pourazowe i pooperacyjne, zwyrodnienia stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, porażenia, rwę kulszową, dyskopatie.

Film poniżej


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

  1. Początek ciekawy. A pierniczenie tylko o samym uzdrowisku – przyjeżdżajcie nikogo nie zachęci.
    Zleceniodawca lub autor materiału promocyjnego chyba słabo zna się na promocji.
    Ten film reklamowy nie zachęcił mnie do przyjazdu !

  2. Teresek reklama to nie tylko jeden indywidualny obiekt, ale także otoczenie które tym bardziej przyciąga, myślisz że ludzie którzy jadą do uzdrowiska będą tylko siedzieć na zabiegach, potem na obiad/kawiarnia i do pokoju ? w tego typu reklamie trzeba pokazać że wolnym czasie można robić wiele innych rzeczy. Horyniec to nie wioska zabita dechami w której nic nie ma.

  3. Myślę, że warto ich pochwalić za samą inicjatywę, może następne filmy będą lepsze. Zgadzam się, że w tym filmie Uzdrowisko przedstawione jest jak oaza na pustyni. W paredziesiąt sekund można było dołożyć informacje o okolicy, Horyńcu, Roztoczu. Może liczyli na odzew i teraz nakręcą coś konkretniejszego. Miejmy nadzieję.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here