Oleszyce: Ewakuacja w Zespole Szkół po rozpyleniu gazu

10
Ewakucja ZS w Oleszycach

Po tym jak nieznana osoba rozpyliła trującą substancję w Zespole Szkół w Oleszycach w ciągu kilkunastu minut ewakuowano i odesłano do domów wszystkich uczniów.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe. Trujący gaz najpierw pojawił się w szatni, a chwilę później na drugim piętrze budynku szkoły. Trzykrotny sygnał szkolnego dzwonka dający sygnał do ewakuacji uczniowie i nauczyciele usłyszeli około 11:45. Po kilkunastu minutach szkoła była już pusta.

– Gaz był tak ostry i trujący, że ledwo opuściłem klasę o własnych siłach – relacjonuje nam jeden z uczniów. Wiele wskazuje na to, że mógł być to wybryk jednego z uczniów szkoły.

10 komentarze

  1. „Gaz był tak ostry i trujący, że ledwo opuściłem klasę o własnych siłach”, dziwne, ja byłem na 2 piętrze gdzie podobno gaz został rozpylony i wyszedłem całkiem rześki :D, btw szatnia była zamknięta od rana, a alarm był po 4 lekcji (około 4h odstępu – „Trujący gaz najpierw pojawił się w szatni, a chwilę później na drugim piętrze budynku szkoły. „). „… w ciągu kilkunastu minut ewakuowano i odesłano do domów wszystkich uczniów. ” – „odsyłanie” trwało około godziny 😛

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here