Powiat lubaczowski: Patrycja, Karolina i Grzegorz – to im możesz przekazać 1 procent podatku

0

Patrycja Stopyra ma dwa latka i mieszka w Nowym Dzikowie, Karolina Wolanin z Kadłubisk jest tylko kilka miesięcy starsza, Grzegorz Antonik to dorosły mężczyzna z Lubaczowa – oni wszyscy potrzebują naszej pomocy, a my możemy przekazać im 1 procent swojego podatku. Gorący czas rocznych rozliczeń podatkowych przed nami – pamiętajmy o 1 procencie i osobach potrzebujących.

Patrycja Stopyra

Patrycja Stopyra to dwuletnia dziewczynka, która z rodzicami: Martą i Grzegorzem mieszka w Nowym Dzikowie w powiecie lubaczowskim. Urodziła się z Zespołem Wad Wrodzonych,   jest opóźniona w rozwoju psychoruchowym, od urodzenia oddycha przez rurkę tracheotomijną oraz jest karmiona przez gastrostomię. Patrycja objęta jest stałą opieką Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Wymaga systematycznej i specjalistycznej rehabilitacji, która  jest bardzo kosztowna. Możecie Państwo pomóc w opiece i rehabilitacji Patrycji przekazując jej 1 % swojego podatku. By przekazać 1 % podatku proszę wpisać w poz. NR KRS 0000265120 Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, a w poz. cel szczegółowy dopisać: PATRYCJA STOPYRA.

Więcej informacji na stronie www.patrycja.elubaczow.com

Karolona Wolanin

Karolina Wolanin ma szanse, potrzebna jej jest tylko rehabilitacja, bo miłości Jej nie brakuje. Dobrych ludzi dla których jest Skarbem na ziemi też nie brakuje. Urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wymaga stałej, codziennej rehabilitacji. Jej rodzice dojeżdżają z nią na zajęcia do Ośrodka Wczesnej Interwencji w Jarosławiu. Tam pod czujnym okiem fizjoterapeutki Joanny Dutkowskiej-Orłoś, Karolinka uczy się samodzielnego poruszania. Możemy pomóc Karolinie i jej rodzicom przekazując 1 % swojego podatku. By przekazać 1 % podatku proszę wpisać w poz. NR KRS 0000037904 Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, a w poz. cel szczegółowy dopisać: KAROLINA WOLANIN – 1099680.

Informacje także na stronie www.zycie.pl

Grzegorz Antonik

Grzegorz Antonik choruje na stwardnienie rozsiane (SM), porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego i także wymaga stałej rehabilitacji. Całkiem niedawno pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej Nr 1 w Lubaczowie. Choroba nie pozwoliła mu jednak nadal pracować. Grzegorz objęty jest opieką Fundacji na rzecz chorych na SM im. bł. Anieli Salawy. Dzięki środkom zgromadzonych na subkoncie, które posiada przy fundacji może korzystać z leczenia i rehabilitacji. By przekazać 1 % podatku proszę wpisać w poz. NR KRS 0000055578 Fundacji na rzecz chorych na SM im. bł. Anieli Salawy, a w poz. cel szczegółowy dopisać: GRZEGORZ ANTONIK.

Więcej informacji na stronie: www.arkalwowska.pl/pomoc


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here