Lubaczów: Policjanci znaleźli marihuanę przy sprawcy włamania

0

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do blokowej piwnicy. Odzyskano część skradzionego w wyniku włamania sprzętu komputerowego. Przy sprawcy znaleziono również marihuanę.

Wczoraj lubaczowscy kryminalni uzyskali informację o prawdopodobnym sprawcy włamania, które miało miejsce kilkanaście dni temu. Sprawca po wyrwaniu kłódki w drzwiach dostał się do piwnicy, z której skradł komputer i prostownik.

Wczorajsze ustalenia doprowadziły funkcjonariuszy do mieszkańca tego samego osiedla, na którym doszło do włamania. 17-latek wraz z kilkoma kolegami został zaskoczony w blokowej pralni. Wchodząc do pomieszczenia policjanci natychmiast poczuli zapach palonej marihuany. Dalsza kontrola pralni oraz osób w niej przebywających doprowadziła do ujawnienia fajki wodnej oraz suszu marihuany. Odnaleziono również skradziony sprzęt komputerowy i prostownik.

Młody mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem oraz posiadanie i udzielanie narkotyków. Odpowiedzialności nie unikną również przebywający z nim koledzy.

Źródło: KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here