Stary Dzików: Podsumowanie zimowego turnieju siatkarskiego

1
fot. starydzikow.pl

W dniu 29 stycznia odbył się finał I Zimowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików. Impreza rozpoczęła się meczem finałowym w kategorii Juniorów, w którym drużyna Waldemara Popka pokonała drużynę Leszka Kępskiego 3:2 po bardzo zaciętym i stojącym na bardzo wysokim poziomie siatkarskim meczu. Następnie rozegrano mecz o trzecie miejsce pomiędzy drużyną Tadeusza Jabłońskiego i Ryszarda Czajkowskiego, który zakończył się wynikiem 1:3. Po meczu o trzecie miejsce przyszedł czas na finał turnieju, w którym to spotkały się drużyny Józefa Krubnika i Stanisława Krawca. W meczu tym wygrała drużyna Józefa Krubnika 3:0 i zdobyła puchar Wójta Gminy.

Podsumowując turniej Pani mgr Barbara Małecka – Wójt Gminy Stary Dzików stwierdziła, iż „w tym turnieju nie ma przegranych, wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach są zwycięzcami, gdyż głównym mottem tego turnieju jest integracja i piękna idea sportowej rywalizacji a wszyscy z was wykazali się takimi cechami.” Wyraziła także nadzieję, że nie jest to pierwsza i zarazem ostatnia impreza tego typu, jak i że będzie ona miała charakter otwarty, dzięki czemu nastąpi jej progres. Na zakończenie swojego wystąpienia podziękowała organizatorom.

Po wystąpieniu odbyła się gala wręczania nagród indywidualnych.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Alicja Soroka.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tadeusz Szczepanek.
Za najlepiej kibicujących uznano kibiców drużyny Stanisława Krawca.

Uhonorowano także wszystkie panie uczestniczące w turnieju oraz najstarszego zawodnika turnieju, którym został Pan Zdzisław Ciurko z drużyny Tadeusza Jabłońskiego.

Prowadzący Galę finałową podziękował także sędziom turnieju, którymi byli: Tadeusz Goch, Wiesław Król i Edmund Nieckarz oraz sponsorom nagród indywidualnych:
– Sklep Przemysłowy Czajkowski,
– Sklep Przemysłowy Lis Stanisław,
– Firma Budowlana Rad-Bud,
– Zakład Fryzjerski Marta Cierpisz,
– Dyrektor Banku Spółdzielczego w Starym Dzikowie.

Po zakończonej gali wszyscy udali się na poczęstunek do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie Panie Stanisława Król i Anna Ziojła przygotowały pyszną grochówkę.

Źródło oraz galeria na www.starydzikow.pl1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here