Lubaczów: 20 „lewych” butelek wódki w maluchu

7

fot. KPP Lubaczów

W niedzielny poranek, prawie w samym centrum miasta, lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej fiata 126p. Jak się okazało chwilę później, w „maluchu” przewożono 20 butelek   wódki bez polskich znaków akcyzy. „To nie pierwszy sukces lubaczowskich policjantów w walce z przemytnikami” – chwali się lubaczowska komenda policji.

Wczoraj kilkanaście minut po godz. 8 funkcjonariusze lubaczowskiej komendy niemal w centrum miasta zatrzymali do kontroli drogowej „małego” fiata. Policyjna intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy, wewnątrz pojazdu ujawnili 20 butelek wódki bez polskich znaków akcyzy. W miejscu zamieszkania kierowcy „malucha” policjanci ujawnili kolejny alkohol oraz papierosy pochodzące z przemytu. Samochodem kierował 53-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego.

Źródło: Inf. własna, KPP Lubaczów
7 komentarze

  1. też mi sukces. pozbawić człowieka szansy na zarobek. Policjanci nie są ludźmi? Nie rozumieją, że w Lubaczowie nie ma pracy i że trzeba kombinować żeby przeżyć? Akurat na mnie taki „sukces” nie robi żadnego wrażenia. Powinni trochę przymykać oko na takie występki wg. mnie

  2. Słabo schował :)
    DO MICHALAP Na wypadki i zabójstwa też mają przymykać oko?A jeśli w tych butelkach jest jakiś syf i ktoś pójdzie do Bozi po wypiciu?
    PO TO JEST POLICJA!
    TO TAK JAKBY TWÓJ SZEF KAZAŁ CI WYCZYŚCIĆ SZAMBO A TY ZROBIŁBYŚ DO NIEGO KUPĘ:)
    ZASTANÓW SIE CO PISZESZ

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here