Ruszył plebiscyt Eskulap – wybierz najlepszego lekarza na Podkarpaciu

7

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Eskulap”. To konkurs organizowany już po raz 11, w którym pacjenci z  Podkarpacia wybierają najlepszych lekarzy. Głosy można oddawać telefonicznie i przez internet w  trzech kategoriach: lekarz rodzinny, specjalista i dentysta.

Ideą plebiscytu jest uhonorowanie jak największej ilości lekarzy cieszących się autorytetem wśród pacjentów” – mówi Marek Obidowicz, dyrektor Informacji Medycznej r-Bit, organizatora plebiscytu. „W plebiscycie nie można głosować na wcześniejszych laureatów” – dodaje Marek Obidowicz. „Chodzi o to, by uhonorować także nowych lekarzy.”

Głosować mogą pełnoletni pacjenci z terenu woj. podkarpackiego. Głos można oddać na stronie www.intermed.pl telefonicznie pod nr 17 857 92 12 lub wysyłając SMS pod nr 72466.

Głosowanie potrwa do 15 lutego, a 23 lutego odbędzie się uroczysta gala i wręczenie statuetek Eskulap 2010.Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

7 komentarze

  1. Dziękuje, formularz zgłoszeniowy znam ,ale chce się dowiedzieć gdzie są zamieszczone nazwiska kandydatów na których możno głosować?!Bo z całym szacunkiem nie jestem jasnowidzem i nie wiem czy kandydat którego potencjalnie ja zgłoszę nie został już wcześniej zgłoszony 🙂

  2. I oto chodzi każdy podaje swojego kandydata a kto miałby ustalać listy?.
    A co jeśli by na liście nie było kandydata na którego chcesz oddać głos?
    Nikt nie sugeruje na kogo głosować i bardzo dobrze,który uzbiera najwięcej
    głosów ten najlepszy.

  3. centusiu 🙂 nie wiem czy pamiętasz jakie były zasady głosowania w zeszłym roku?wtedy była podana lista ,nazwiska były jawne (oczywiście formularz zgłoszeniowy tez był i możno było podać jeszcze kandydatów )teraz ociupinę dziwnie to wygląda i mam wątpliwości czy wygrają Ci najlepsi 🙁

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here