Ruszył plebiscyt Eskulap – wybierz najlepszego lekarza na Podkarpaciu

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

Obraz przedstawiający Ruszył plebiscyt Eskulap - wybierz najlepszego lekarza na PodkarpaciuRuszyła kolejna edycja plebiscytu „Eskulap”. To konkurs organizowany już po raz 11, w którym pacjenci z  Podkarpacia wybierają najlepszych lekarzy. Głosy można oddawać telefonicznie i przez internet w  trzech kategoriach: lekarz rodzinny, specjalista i dentysta.

Ideą plebiscytu jest uhonorowanie jak największej ilości lekarzy cieszących się autorytetem wśród pacjentów” – mówi Marek Obidowicz, dyrektor Informacji Medycznej r-Bit, organizatora plebiscytu. „W plebiscycie nie można głosować na wcześniejszych laureatów” – dodaje Marek Obidowicz. „Chodzi o to, by uhonorować także nowych lekarzy.”

Głosować mogą pełnoletni pacjenci z terenu woj. podkarpackiego. Głos można oddać na stronie www.intermed.pl telefonicznie pod nr 17 857 92 12 lub wysyłając SMS pod nr 72466.

Głosowanie potrwa do 15 lutego, a 23 lutego odbędzie się uroczysta gala i wręczenie statuetek Eskulap 2010.


7 komentarze
  1. Najlepszymi lekarzami są lekarze orzecznicy ZUS. Oni nawet będą niedługo kanonizowani, ponieważ swoimi decyzjami uzdrowili znacznie więcej ludzi, niż dotychczasowi papieże razem wzięci.

  2. Dziękuje, formularz zgłoszeniowy znam ,ale chce się dowiedzieć gdzie są zamieszczone nazwiska kandydatów na których możno głosować?!Bo z całym szacunkiem nie jestem jasnowidzem i nie wiem czy kandydat którego potencjalnie ja zgłoszę nie został już wcześniej zgłoszony 🙂

  3. I oto chodzi każdy podaje swojego kandydata a kto miałby ustalać listy?.
    A co jeśli by na liście nie było kandydata na którego chcesz oddać głos?
    Nikt nie sugeruje na kogo głosować i bardzo dobrze,który uzbiera najwięcej
    głosów ten najlepszy.

  4. centusiu 🙂 nie wiem czy pamiętasz jakie były zasady głosowania w zeszłym roku?wtedy była podana lista ,nazwiska były jawne (oczywiście formularz zgłoszeniowy tez był i możno było podać jeszcze kandydatów )teraz ociupinę dziwnie to wygląda i mam wątpliwości czy wygrają Ci najlepsi 🙁

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane