Lubaczów, Powiat Lubaczowski: Wybierz najważniejsze wydarzenie 2010 roku!

9

Koniec roku to czas podsumowań tego co wydarzyło się w ostatnich dwunastu miesiącach. My także postanowiliśmy podsumować i wybrać najważniejsze wydarzenie mijającego roku w Lubaczowie i powiecie lubaczowskim. Liczymy tutaj na Waszą pomoc i udział w niżej zamieszczonej ankiecie, w której zamieściliśmy m.in. listę wydarzeń, które miały miejsce w naszym regionie i wydają się być ważne dla naszego powiatu. Możecie także dopisywać w komentarzach inne wydarzenia, które waszym zdaniem zasługują na miano tych „najważniejszych”. W ankiecie możecie wskazać maksymalnie 3 odpowiedzi.  Kolejność odpowiedzi wyświetlana jest losowo.

[poll id=”3″]


9 komentarze

 1. 1. Budowa przejścia w Budomierzu – zgadzam się – tylko czy powstanie przed Euro 2012 i czy będziemy umieli wykorzystać jego potencjał? Mam wrażenie, że władze nasze pozostawią tą inwestycje „samej sobie”. To będzie małe przejście, do 3,5 tony – trzeba więc wesprzeć mieszkańców i przedsiębiorców w podejmowaniu działalności w odpowiednim kierunku. Pomyśleć także o zabezpieczeniu logistycznym ruchu samochodowego. Istotna jest też sprawa bezpieczeństwa i służ mundurowych w tym zakresie. Czy ktoś coś robi w tym kierunku – czy czekamy, aż będzie za późno?

 2. Starosta pozabierał kredki i flamastry partiom opozycyjnym i koalicyjnym zostawiając tylko te w kolorze zielonej koniczynki, dzięki temu PSL w powiecie odniósł przygniatające zwycięstwo. Nawet najwięksi przeciwnicy obecnego włodarza malowali jego zwycięską koniczynkę.

 3. Ja bym raczej napisał, że starzy wyjadacze wygrali…
  Smutne, że w naszym powiecie rządzą przede wszystkim ludzie 50+ i 60+ z nielicznymi wyjątkami potwierdzającymi regułę… Jeżeli są parytety jeśli chodzi o płeć, to powinny być parytety jeśli chodzi o wiek…

  Dwa najważniejsze wydarzenia:
  1. Budowa przejścia granicznego jedna z niewielu okazji na ożywienie Lubaczowa (z wszelkimi niestety tego plusami i minusami, ale to temat na cały esej).
  2. Wybory samorządowe i kolejne rozczarowanie – to być może zależy od gminy, ale wydaje mi się, że w Lubaczowie to niestety ciągle zastój (obym się mylił)…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here