Lubaczów, Jasło: Lubaczowscy strażacy wicemistrzami województwa w piłce siatkowej

0

II miejsce KP PSP w Lubaczowie w turniej finałowym Mistrzostw Województwa Podkarpackiego  Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. W dniu 7 grudnia 2010 r. w Jaśle został przeprowadzony turniej finałowy Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej.

6. Komenda Powiatowa PSP w Lubaczowie.

Z rozgrywek grupowych do półfinału zakwalifikowała się KM PSP w Rzeszowie i KP PSP w Lubaczowie (przegrywając 0:2 z KM w Rzeszowie i zwyciężając KP PSP w Kolbuszowej 2:0) oraz KP PSP w Stalowej Woli i KM PSP w Jaśle.

Wyniki meczy półfinałowych:
KM PSP Rzeszów – KP PSP Jasło 2:0
KP PSP Stalowa Wola – KP PSP Lubaczów 1:2

W finale lepszą okazała się drużyna z KM PSP w Rzeszowie, która pokonała KP PSP w Lubaczowie 2:1