Powiat lubaczowski: Gdzie po choinkę na święta?

4
fot. RDLP Krosno

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez choinki. Wiele osób ma jednak poważny dylemat, jakie drzewko wybrać. Sztuczne czy naturalne? Przy wyborze choinki sztucznej sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wybrać się do jednego ze sklepów lub na lokalny bazar, a tam… „od wyboru do koloru”! Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, gdy zdecydujemy się mieć w domu naturalną choinkę.

Jak co roku, na przeciw osobom zainteresowanym posiadaniem zielonego drzewka z naturalnym zapachem wyszli pracownicy Lasów Państwowych. Zarówno w Lubaczowie, jak i w Oleszycach będzie można zakupić choinkę po bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt drzewka świerkowego waha się od 21 złotych za choinkę do 1,5 metra wysokości do nawet 150 złotych za choinkę od 5-ciu do 10-ciu metrów wysokości.

W ofercie są także drzewka choinkowe sosnowe i gałązki jodłowe.

– Przy tak atrakcyjnych cenach nie opłaca się pozyskanie choinki z lasu na własna rękę. Za taką kradzież możemy zapłacić nawet kilkaset złotych mandatu – mówią pracownicy nadleśnictwa i zachęcają do zakupu drzewka właśnie u nich. W siedzibie Nadleśnictwa w Lubaczowie, przy ulicy Słowackiego drzewka będzie można zakupić w dniach 21-23 grudnia. Choinki można nabyć także w wybranych leśnictwach.

Ogłoszenie Nadleśnictwa Lubaczów

4 komentarze

  1. Panie @kret vel. @ciapek – komentarze by zostały opublikowane muszą zostać zatwierdzone – to akurat ze względu na często pojawiający się spam.
    Nikt niestety całą dobę przed komputerem nie siedzi ;-) więc czasami trzeba poczekać ;-(
    A u nas rzeczywiście świąt nie widać na ulicach!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here