ALPS: Sanitex lepszy w meczu na szczycie

1

Zespół Sanitex-u Lubaczów okazał się lepszy w meczu na szczycie, pokonał ekipę Dabrowy 3-1 i jako jedyny z kompletem punktów pozostaje bez porażki w lidze. Mecz najwyżej notowanych drużyn był bardzo zacięty i emocjonujący. W innych spotkaniach pewne zwycięstwo odnieśli młodzi siatkarze Czarnych II Oleszyce, którzy pokonali 3-0 Nauczycieli. Wyższość młodzieży musieli uznać także zawodnicy Jar Dachnów. MOS pozwolił im wygrać na przewagi tylko w drugim secie. Pełną dominacją na parkiecie wykazali się zawodnicy Delicji, którzy praktycznie zdeklasowali Pro-gress i dali im ugrać w sumie jedynie 28 punktów w trzech setach. Następna kolejka spotkań już za tydzień 19. grudnia w hali ZS w Lubaczowie.

Wyniki trzeciej kolejki:

Czarni II – Nauczyciele 3:0 (25:20, 25:20, 25:15)
Sanitex – Dąbrowa 3:1 (25:18, 20:25, 30:28, 25:18)
Jar Dachnów – MOS Lubaczów 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 17:25)
Pro-gress – Delicja 0:3 (12:25, 8:25, 8:25)

8. Nauczyciele 3 0 0:9

Na mecze IV kolejki zapraszamy 19 grudnia od 16.00 na halę Zespołu Szkół w Lubaczowie.