Supersklep.pl wsparł naszych skaterów i rolkarzy!

8

Sporą ilość różnego rodzaju gadżetów dostali skaterzy i rolkarze jeżdżący na co dzień w lubaczowskim skateparku. To efekt naszej wcześniejszej publikacji pt. „To oni rządzą lubaczowskim skateparkiem„. Dzięki naszej facebook’owej stronie informacja o zapalonych fanach rolek i desek z naszego terenu dotarła do właścicieli supersklep.pl – jednego z najbardziej popularnych i największych multibrandowych sklepów on-line.

„Jakiś czas temu przeczytaliśmy artykuł o grupie fanatyków rolek i desek w skateparku w Lubaczowie. Cieszymy się, że także w małych miejscowościach mamy już takie obiekty i fani tego rodzaju sportów mają gdzie realizować swoje pasje. Zauważyliśmy także, że lubaczowski skatepark można nieco uatrakcyjnić i ożywić, dlatego też za pośrednictwem portalu elubaczow.com chcemy przekazać chłopakom nieco gadżetów. Życzymy także wszystkim użytkownikom skateparku dobrej pogody i wielu udanych ewolucji” – napisali do nas z supersklepu.

Prośbę już zrealizowaliśmy, Piotr Hulak z redakacji naszego portalu przekazał „sprzęt” chłopakom, a na ten dowód poniższa galeria.


8 komentarze

Comments are closed.