To oni rządzą lubaczowskim skateparkiem!

1
fot. elubaczow.com

Michi z Lubaczowa, Śliwa i Kamcio z Oleszyc, Patryk z Opaki i najmłodszy Kacer oraz kilka innych osób z Lubaczowa i Oleszyc – to grupa ludzi zafascynowanych rolkami i deskorolkami, która „rządzi” w lubaczowskim skateparku. Swoje pasje realizują każdego dnia, gdy tylko pozwala na to pogoda. Czasami odwiedzają ich tez koledzy z innych miejscowości, choćby Jarosławia.

Z powstania skateparku w Lubaczowie to oni się cieszą najbardziej. Choć marzą im się dłuższe i wyższe rampy, to i tak są zadowoleni z tego co mają. – Kiedyś sami robiliśmy prowizoryczne konstrukcje, które rozstawialiśmy w różnych miejscach. Teraz czas na rolkach spędzamy głównie tu. Czasami wraca jednak sentyment do starego sprzętu i rozstawiamy go na osiedlu w Oleszycach, bo tam niestety skateparku nie mamy. – mówi Śiwa.

Najgorsza dla chłopaków jest zbliżająca się już powoli zimowa pora, wtedy nie ma zbyt wielu możliwości jazdy na rolkach. O krytym skateparku nawet nie wspominają, to chyba dla nich zbyt ambitne marzenia. Czekają więc do wiosny i gdy tylko zrobi się cieplej to każdego popołudnia można ich tam znowu zobaczyć…

GALERIA, fot. PIOTR HULAK


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here