Pogoń-Sokół bezbramkowo, Roztocze znowu przegrywa. W A klasie ważne zwycięstwa Dachnowa, Dzikowa i Oleszyc.

2

W 11 kolejce jarosławskiej klasy okręgowej zespoły z naszegopowiatu nadal nie zachwycają. Lubaczowska drużyna Pogoni-Sokoła zremisowała bezbramkowo ze Skołoszowem, natomiast Roztocze Narol przegrało w Grzęsce 5-0. Była to już dziesiąta porażka narolskiej drużyny w sezonie. Obie nasze ekipy zamykają tabelę okręgówki. Za tydzień derby powiatu lubaczowskiego: Roztocze Narol – Pogoń-Sokół Lubaczów. Nasze zespołu mogą jedynie zamienić się miejscami w tabeli.

16. Roztocze Narol 11 3 1 0 10 9-42 0 0 4 2-12 1 0 6 7-30

W lubaczowskiej A klasie na uwagę zasługują zwycięstwa Victorii Stary Dzików i Czarnych Oleszyce. Ci pierwsi wygrali dopiero po raz drugi i powoli odbijają się od dna tabeli. Drudzy zaczynają osiągać wyniki  oczekiwane od spadkowicza z klasy okręgowej, bramki dla Czarnych strzelili: Sałek (2) i Sądej. Nie popisał się natomiast lider tabeli, zespół z Miękisza co prawda strzelił Granicznym Krowica aż 4 bramki, ale tyle samo dał strzelić sobie. Nie zawiedli się natomiast kibice w Dachnowie, gdzie miejscowy Ursus wygrał 2-1 z Juvenią Cieszanów gminne derby. Zwycięskie bramki strzelili Michał Mularczyk i Rafał Witko.

Roztocze Ruda Różaniecka 3-6 Zdrój Horyniec
Ursus Dachnów 2-1 Juvenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 3-1 LKS Ryszkowa Wola
LKS Miękisz Nowy 4-4 Graniczni Krowica
Zryw Młodów 4-0 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 0-3 Czarni Oleszyce
Błękitni Futory 1-3 Santos Piwoda

1. LKS Miękisz Nowy 9 21 6 3 0 35-10 3 3 0 25-8 3 0 0 10-2