Szaj i Szpyt ruszyli z kampanią w internecie

5

Krzysztof Szpyt i Janusz Szaj główni kandydaci na stanowisko burmistrza Lubaczowa w listopadowych wyborach samorządowych walczą o głosy wyborców w sieci. Janusz Szaj wczoraj oficjalnie zaprezentował swoją stronę internetową, nazwę komitetu i listę osób go wspierających. Szpyt swoją stronę prowadzi w formie bloga i w ten sposób nawiązać bliższy kontakt z wyborcami, aktywny jest też na facebook-u.

szaj_www
Wejdź na stronę www.lubaczow.xxi.pl

Janusz Szaj na stronie www.lubaczowxxi.pl prezentuje krótko swoją osobę oraz program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Lubaczów XXI, który został stworzony na potrzeby tegorocznych wyborów. Można znaleźć też tam także sylwetki osób wspierających go w wyborach i kandydujących do miejskiej rady. Na liście komitetu są dwaj radni obecnej kadencji: Ryszard Hulak i Józef Kołodziej.

Wejdź na stronę www.szpyt.pl

Krzysztof Szpyt, startujący z komitetu Platformy Obywatelskiej, swoją stronę www.szpyt.pl prowadzi od dawna, choć w ostatnim czasie na potrzeby wyborów zmienił się nieco jej wygląd i forma. Szpyt stawia na stronę w formie bloga z aktualnymi wpisami i zaprasza odwiedzających do komentowania swoich wpisów. Chce w ten sposób nawiązać bliższy kontakt z wyborcami i poznać ich opinie. Szpyt ma też konto na najbardziej popularnym obecnie serwisie społecznościowych facebook.com Ocenę internetowych poczynań obu kandydatów pozostawiamy naszym czytelnikom i zapraszamy do komentowania artykułu. Całkowicie niedostępni w internecie są natomiast pozostali kandydaci startujący w wyborach. Prawdopodobny kandydat Prawa i Sprawiedliwości Zenon Swatek, pomimo iż jako radny miejski na początku otrzymał możliwość korzystania z miejskiej skrzynki e-mail w domenie rm.lubaczow.pl, to jego skrzynka jest obecnie niedostępna. Adresu e-mail nie można znaleźć też na stronie Muzeum Kresów, którego jest kustoszem czy miejskiej szkoły, w której jest nauczycielem. Trudno doszukać się w sieci też jakiejkolwiek inforomacji na temat Marii Magoń, wymienianej jako potencjalna kandydatka PSL w wyborach o fotel burmistrza.

Źródło: Serwis Wyborczy Powiatu Lubaczowskiego


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here