Stary Dzików ma certyfikat ISO 9001

0

To efekt szkoleń przeprowadzonych przez Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego. Dzięki takim szkoleniom polepszy się nie tylko samo funkcjonowanie urzędów miasta czy gminy ale i obsługa. Petenci mogą spodziewać się nie tylko szybkiego załatwienie swoich spraw ale i pozytywnego kontaktu z urzędnikiem.

Certyfikaty otrzymało 12 jednostek samorządu terytorialnego z województwa podkarpackiego, w tym Urząd Gminy w Starym Dzikowie jako jedyny z powiatu lubaczowskiego. – Od sposobu załatwienia sprawy w urzędzie zależy jaką opinię o urzędzie i pracy urzędników mają nie tylko mieszkańcy gminy, ale także odwiedzający nas goście. To także przekłada się na opinię o całej gminie. Urząd Gminy Stary Dzików chce podnosić standardy świadczonych usług oraz korzystać z możliwości jakie daje wdrożenie ISO – stąd decyzja o wdrożeniu tego systemu – powiedziała po otrzymaniu certyfikatu Aniela Hulak, wójt gminy.

Projekt „Nowa jakość pracy w podkarpackich samorządach” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu V „Dobre zarządzanie”, Działanie 5.2 „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej”. Instytucją pośredniczącą II stopnia jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Źródło: Informacja własna, Polskie Radio Rzeszów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here