Tragedia na Cieszanów Rock Festiwal. 19-latek zmarł po potrąceniu przez pijanego kierowcę.

14

Podczas drugiego dnia cieszanowskiego festiwalu około godz. 20.30 pijany 24- letni mieszkaniec Oleszyc kierując oplem calibrą uszkodził na parkingu kilka aut, uciekając z miejsca zdarzenia uderzył w 19- latka z powiatu rzeszowskiego. Pomimo natychmiastowej pomocy mężczyzna zmarł w szpitalu. Sprawca wypadku został zatrzymany, jak się później okazało był nietrzeźwy, nie posiadał on również uprawnień do kierowania samochodami. Prawo Jazdy zostało mu już wcześniej zabranie za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie wszczęła już w tej sprawie śledztwo.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

14 komentarze

  1. Odesłać takiego do jakiejś ciężkiej pracy. Najlepiej przy budowie dróg (szkoda, że u nas się dróg nie buduje), niech popamięta, albo do pierdla do końca jego żałosnego życia. Młodego szkoda, dopiero skończył liceum. A tego skurwiela… eh z resztą co za różnica co tu napiszę.

  2. Czytając ten tekst można próbować wyobrazić sobie całe zajście. Prawda jest jednak taka, że w rzeczywistości to wszystko nie nadaje się do wyobrażenia. Będąc naocznym świadkiem wypadku z tak tragicznym skutkiem wszystko nabiera innego kształtu. Nie wiem jak wyrazić szczery żal dla bliskich i rodziny chłopca, który chciał zabawić się wśród znajomych przy porządnej muzyce, ale przede wszystkim brakuje mi słów żeby określić moje odczucia w stosunku do tego bandyty (bo ani kierowcą, ani człowiekiem myślącym on nie jest i nie będzie) i wszystkich pasażerów, którzy pod żadnym względem nie powinni być traktowani ulgowo. Dla mnie festiwal skończył się na występie TSA, konkretniej – po wykonaniu 51 – z wiadomych przyczyn. Niech to będzie przestrogą dla wszystkich, którzy nie potrafią używać mózgu do zadań mu przeznaczonych.

    A tak z innej mańki – kolejność zdarzeń była odwrotna – najpierw potrącono chłopaka, następnie skasowano auta.

  3. to wszystko przez ten koncert… to nie jest żadna porządna muzyka!!!! same dzikusy i nic więcej precz do lasu a nie do cieszanowa!! było dobrze jak były dni cieszanowa a teraz ten głupi rock bleeee!!! nawet na miasto nie można było wyjść bo same debile chodzili i podejrzane typy!!

  4. a co ty anonimieeee masz do tego jak ci nie pasuje to dobrze ale każdy robi co chce i tego nie zabranisz a rock to bardzo pożądna muzyka no chyba na dody koncerty nie bedziemy chodzic jak ci sie nie podoba no to wynocha do opery leśnej ….

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here