Nasi znowu przegrywają w klasie okręgowej.

0

Zespoły Pogoni-Sokoła Lubaczów i Roztocza Narol, reprezentanci naszego powiatu w rozgrywkach jarosławskiej klasy okręgowej słabo rozpoczęli sezon i pozostają bez punktów po dwóch kolejkach nowego sezonu. Pogoń-Sokół Lubaczów w pierwszym meczu na własnym minimalnie uległ Granicy Stubno. Strzelcem jedynej bramki w 75. minucie był Solarczyk. Gospodarze próbowali jeszcze odrobić straty, ale nie wykorzystali żadnej z wypracowanych sytuacji.

Gracze z Narola, po znaczącej porażce w pierwszej kolejce (przegrana 8-1 z Sokołem Sieniawa), tym razem znowu nie przywieźli punktów do Narola. W Małkowicach zespół gospodarzy przeważał przez całe spotkanie i ostatecznie wygrał 2-0. Dodatkowo już w 15. minucie kontuzji doznał bramkarz Roztocza, który musiał opuścić boisko.

KLASA O:

Pogoń-Sokół Lubaczów – Granica Stubno 0-1

Pogoń Małkowice – Roztocze Narol 2-0

W lubaczowskiej A klasie kolejna porażka  Czarnych Oleszyce, tym razem nie podołali Granicznym w Krowicy. Po falstarcie w pierwszej kolejce, efektowne zwycięstwo odniósł zespół Ursusa Dachnów. Na uwagę zasługuje także wysokie zwycięstwo Piwody.

KLASA A LUBACZÓW:

Roztocze Ruda Różaniecka – Start Lisie Jamy 3-2

Graniczni Krowica – Czarni Oleszyce 2-1

Ryszkowa Wola – Piwoda 0-6

Juvenia Cieszanów – Błękitni Futory 0-0

Zdrój Horyniec – Huragan Basznia Dolna 1-1

Ursus Dachnów – Zryw Młodów 3-0

Victoria Stary Dzików – Miękisz Nowy 0-4.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here