Państwowa Komisja Wyborcza podała do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy ubiegać się będą o mandat radnych w Gminie Wielkie Oczy. Poniżej prezentujemy kandydatów.
Okręg nr 1 (Sołectwo: Kobylnica Wołoska).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
JACYK Piotr Józef | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 51 | Kobylnica Wołoska |
GAJDASZ Radosław | KW Prawo i Sprawiedliwość | 39 | Kobylnica Wołoska |
Okręg nr 2 (Sołectwo: Łukawiec Nr 1 – 50).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
MICHALIK Beata Ewa | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 42 | Łukawiec |
GUJDA Krzysztof Andrzej | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 31 | Łukawiec |
Okręg nr 3 (Sołectwo: Łukawiec Nr 51 – 117).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
MACH Antoni | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 68 | Łukawiec |
SKOCZYŃSKI Tadeusz | KW Prawo i Sprawiedliwość | 65 | Łukawiec |
SYCZ Katarzyna Bronisława | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 39 | Łukawiec |
Okręg nr 4 (Sołectwo: Łukawiec Nr 119 – 179, 181 – 185A nieparzyste).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
KOCIOŁEK Zenon Grzegorz | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 44 | Łukawiec |
SZCZEŚNIAK Bronisław | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 65 | Łukawiec |
Okręg nr 5 (Sołectwo: Łukawiec Nr 180 – 184 parzyste, 187 – 223, 239 – 269).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
FRANKOWSKI Józef | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 68 | Łukawiec |
PREWEDA Maria Katarzyna | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 40 | Łukawiec |
Okręg nr 6 (Sołectwo: Łukawiec Nr 224 – 238, od 270 do końca).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
LICHACZ Bogusława | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 45 | Łukawiec |
Okręg nr 7 (Sołectwo: Majdan Lipowiecki).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
PIETRUCHA Ryszard | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 60 | Majdan Lipowiecki |
DOBROWOLSKA Barbara Irena | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 37 | Majdan Lipowiecki |
Okręg nr 8 (Sołectwo: Skolin).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
ANTONIÓW Honorata Sabina | KW Prawo i Sprawiedliwość | 36 | Skolin |
MĄTKOWSKI Stanisław | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 43 | Skolin |
CZOŁACZ Marcin Franciszek | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 32 | Skolin |
Okręg nr 9 (Sołectwa: Wólka Żmijowska, Żmijowiska).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
LECHOCIŃSKI Zbigniew | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 61 | Żmijowiska |
MACHCZYŃSKI Robert Jan | KW Prawo i Sprawiedliwość | 32 | Żmijowiska |
SĘGA Waldemar | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 48 | Żmijowiska |
Okręg nr 10 (Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Kazimierza, Krakowiecka, Krzywa).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
DRAPAK Ryszard Robert | KW Prawo i Sprawiedliwość | 48 | Wielkie Oczy |
LITWIŃSKI Józef Mieczysław | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 57 | Wielkie Oczy |
Okręg nr 11 (Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Cerkiewna, Modrzewskiego, Krótka, Rynek, Zielona).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
KUTERBACH Wiesław | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 46 | Wielkie Oczy |
OWERKO Magdalena | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 30 | Wielkie Oczy |
Okręg nr 12 (Sołectwo: Wielkie Oczy ulica: Łukawiecka).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
DEC Jan | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 59 | Wielkie Oczy |
GŁUSZYK Maciej | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 29 | Wielkie Oczy |
Okręg nr 13 (Sołectwo: Wielkie Oczy ulice: Leśna, Mielniki).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
HAWRYLAK Albert | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 28 | Wielkie Oczy |
FURMAN Franciszek | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 68 | Wielkie Oczy |
Okręg nr 14 (Sołectwo: Bihale).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
BARANDOWSKA Paulina Beata | KWW Nasza Gmina Wielkie Oczy | 34 | Bihale |
SOPEL Janusz Tadeusz | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 59 | Bihale |
Okręg nr 15 (Sołectwa: Kobylnica Ruska, Potok Jaworowski).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
BORCHOWIEC Paweł | KW Prawo i Sprawiedliwość | 27 | Kobylnica Ruska |
BAJAN Franciszek | KWW Rozwój Gminy Wielkie Oczy | 60 | Kobylnica Ruska |
Opracowano na podstawie danych Państwowej Komisji Wyborczej, pkw.gov.pl.
Zachęcamy do śledzenia artykułów w naszym serwisie WYBORY SAMORZĄDOWE 2018.
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!