8.7 C
Lubaczów

W sobotę do Lubaczowa zawita Autobus Tuska

Podobne wpisy
Obraz przedstawiający W sobotę do Lubaczowa zawita Autobus Tuska
fot. autobustuska.pl

W sobotnie przedpołudnie, około godziny 10.00 w okolicach Rynku i Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie ma pojawić się Autobus Tuska – informują lokalni przedstawiciele sztabu Platformy Obywatelskiej. W autobusie nie będzie jednak samego premiera. Przyjadą natomiast lokalni politycy tej partii, by na ulicach, wśród mieszkańców prosić o głosy w wyborach.

– Jedziemy tam przede wszystkim z tą informacją, która wydaje się nam najważniejsza w tych wyborach. To jest informacja o tym, że dzisiaj Polska walczy o maksymalne środki z Unii Europejskiej – mówił szef rządu rozpoczynając podróż po Polsce. To jest właśnie ta główna dźwignia rozwoju cywilizacyjnego Polski – dodał.
– Chcę także rozmawiać z ludźmi w miejscu ich pracy, w  szkole, w miejscu zamieszkania, bo także ich uwagi będą miały wpływ w tym procesie wieloletnim na to, jak te środki będziemy wydawali. – powiedział Donald Tusk.

To już kolejna odsłona tego rodzaju kampanii w Lubaczowie. W 2010 roku, do Lubaczowa zawitał słynny „Bronkobus” z posłami Piotrem Tomańskim i Markiem Rząsą na pokładzie.

16 komentarze
  1. Ajj do nas Premier nie przyjedzie. Czy ktoś zauważył że najważniejsza jest środkowa i północna Polska?

  2. Trwają gorączkowe dyskusje na temat jak nazwać i wypromować obecną wędrówkę Premiera wraz z jego wiernym ludem. Padają propozycje typu – Wielki Marsz, Wyścig o spokój, Tour de PO, Rajd Daj_nam_władzę , Maraton Poza-Warszawski , Bieg na Dezorientację , Cross terenowo-powiatowy, Pierwsza Pielgrzymka Cudu Irlandzkiego . Na razie na czołową pozycję lansowana jest nazwa „Triatlon Wyborczy” w układzie – jazda z postojami, unikanie jajek i papryk, strzelanie hasłami.

  3. I obyście się sympatycy PiS-u i im podobni, dalej zajmowali się wymyślaniem nazw i pisaniem bajek, bo do rządzenia się nie nadajecie.

  4. Kris – jesteś idealnym przykładem zmanipulowania poprzez propagandę, jaką prowadzi PO – jak ktoś nie jest za PO, to jest za PiS, policzek dla PO = buziaczek dla PiS. A to wszystko w imię najwyższej wartości wyborców PO: „Głosuję na PO, bo przecież nie na PiS”.

    Nie będę się wdawał w dalszą polemikę na temat wyborów – co się w Polsce dzieje, chyba każdy widzi.

  5. Mielec to najjaśniejsze miejsce na gospodarczej i technologicznej mapie Polski – powiedział premier Donald Tusk podczas wizyty w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu.

    Jakby czytał Wasze komentarze…

  6. A Lubaczów to najbardziej zacofany powiat w Polsce. Ale to się dla Krisa nie liczy, bo przecież mamy Mielec.

  7. Głosuje na Bronka – koszulki, chyba nie z tych wyborów,
    cytat z Bronka „Gaz łupkwoy kopie się metodą odkrywkową”, nie smiać się bo ABW czuwa

  8. No cóż, jego idol i gorący fan przy okazji potrafił przeczyć zasadom matematyki i fizyki. Pamiętacie „plusy ujemne i dodatnie”? Miłościwie panujący nam prezydent w końcu kiedyś był szefem armii. A tam stwierdzenia „chlebak, jak sama nazwa wskazuje, służy do przenoszenia granatów” są na porządku dziennym. To dziwicie się, że się chłop zaraził wojskową logiką?

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane