Zmarł Zbigniew Urban, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor „ogólniaka”

Podobne wpisy
Obraz przedstawiający Zmarł Zbigniew Urban, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor "ogólniaka"
Fot. radiozamosc.pl, arch.

Dziś (19.09) nad ranem wieku 60 lat zmarł Zbigniew Urban, wieloletni nauczyciel historii i wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. Pedagog od dawna zmagał się z ciężką chorobą. O śmierci szkoła poinformowała na swojej stronie.

Z żalem zawiadamiamy, że dnia 19.09.2019 zmarł wieloletni Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Lubaczowie Pan Zbigniew Urban, zasłużony  Nauczyciel, Wychowawca, Pedagog i Kolega

Rodzinie i Bliskim Zmarłego Wicedyrektora składamy kondolencje

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Społeczność Uczniowska

Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę (21 września) o godz. 11:00 w kościele pw. Św. Stanisława BM w Lubaczowie, po której nastąpi pochówek na cmentarzu przy ul. Ofiar Katynia.

elubaczow.com, hp

2 komentarze
  1. Fantastyczny pedagog i wychowawca. Ciężko uwierzyć, że to prawda.
    Panie Zbyszku- na zawsze pozostanie Pan w naszej pamięci. Dziękujemy, że mogliśmy poznać Pana jako wyjątkowego człowieka, pedagoga i opiekuna.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nadchodzące wydarzenia

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

21sie.(sie. 21)16:0023(sie. 23)23:59Cieszanów Rock Festiwal

Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane