Kamil Zając zwycięzcą pierwszych zawodów feederowych na łowisku Borowa Góra

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W sobotę, 19 kwietnia, na łowisku Borowa Góra zorganizowano pierwsze z cyklu zawody wędkarskie w kategorii feeder klasyk. Rywalizacja zakończyła się sukcesem Kamila Zająca.

Korzystne warunki pogodowe wpłynęły na wysoką aktywność ryb, co przełożyło się na satysfakcjonujące wyniki w większości sektorów. Rywalizacja zakończyła się sukcesem Kamila Zająca, który zajął pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanął Paweł Zając, a trzecią lokatę wywalczył Dariusz Gil. Zawody sędziował Henryk Koziej.

Łowisko Borowa Góra po raz kolejny potwierdziło swoją renomę jako odpowiedni obiekt do przeprowadzania zawodów w wędkarstwie feederowym.

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane