Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaczowie zatrzymali dwóch 20-latatków, którzy mieli przy sobie marihuanę i mefedron. Śledczy przedstawili mężczyznom zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania dwóch mieszkańców powiatu tomaszowskiego doszło w połowie lutego, kiedy to policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaczowie, przy współpracy z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Narolu, zatrzymali do kontroli opla. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze w kieszeni bluzy kierującego autem znaleźli susz rośliny. Także u pasażera policjanci zabezpieczyli susz roślinny oraz proszek w postaci kryształków. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

Obaj 20-latkowie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili mężczyznom zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje w komunikacie prasowym KPP w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here