Łoś wbiegł tuż przed samochód, na szczęście ucierpiało tylko auto

0

Policjanci pracowali w czwartek (12.01) na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 867 w miejscowości Mołodycz. Łoś wbiegł na drogę wprost pod ciężarowego renaulta, którym kierował 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów. Na szczęście mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w czwartek (12.01) po godz. 8 rano. Wtedy to oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 867 w Mołodyczu. Na miejsce zostali skierowania policjanci z posterunku w Wiązownicy. Wstępnie ustalili, że przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Renault, nagle wtargnął łoś.

W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, uszkodzeniu uległ samochód. Kierujący tym pojazdem, 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, na szczęście nie odniósł obrażeń. Zwierzę uciekło do pobliskiego lasu – relacjonują policjanci.

To nie pierwsze zderzenie samochodu z łosiem, czy inny dużym dzikim zwierzęciem w naszej okolicy. W marcu ubiegłego roku 48-letnia pasażerka chryslera trafiła z obrażeniami ciała do lubaczowskiego szpitala, po tym jak auto zderzyło się z jeleniem. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowościami Wólka Krowicka a Krowica Hołodowska.

elubaczow.com, KPP w Jarosławiu


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here