KS Zdrój Horyniec-Zdrój wrócił z Przeworska bez punktów.

Za nami ostatnia kolejka spotkań rundy jesiennej w jarosławskiej klasie okręgowej. Po piątkowym zwycięstwie Pogoni-Sokoła Lubaczów, w sobotę swoje mecze bez punktów zakończyły zespoły z Lisich Jam i Horyńca-Zdroju.

Dzień po tym, jak w dniu Narodowego Święta Niepodległości MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów wysoko pokonał Biało-Czerwonych Kaszyce, na boiska jarosławskiej „okręgówki” wybiegli piłkarze z Lisich Jam i Horyńca-Zdroju. Oba zespoły czekały trudne zadania, bo podejmowali rywali z samego podium tabeli. Wydawało się, że nieco łatwiejsze zadanie mieli zawodnicy z gminy Lubaczów, którzy podejmowali na własnym boisku zajmujący trzecie miejsce w tabeli zespół z Gorliczyny. Goście w tej potyczce okazali się jednak lepsi i wywieźli z Lisich Jam trzy punkty, które umocniły ich pozycję na koniec rundy jesiennej.

Dużo trudniejsze zadanie w 15. kolejce spotkań czekało na graczy horynieckiego Zdroju, którzy wyjechali do Przeworska, by tam zmierzyć się z wiceliderem. Goście, co prawda przez większość meczu dzielnie rywalizowali na boisku Orła, ale ostatecznie po bramkach Kielicha (58′) i Piątka (74′) zainkasowali komplet punktów.

Wyniki 15. kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej:

Start Lisie Jamy1-3Gorliczanka Gorliczyna
MKS Kańczuga6-0Promyk Urzejowice
Pogoń-Sokół Lubaczów6-1Biało-Czerwoni Kaszyce
San Gorzyce5-5Start Pruchnik
Orzeł Torki3-3Hetman Laszki
Huragan Gniewczyna0-4Płomień Morawsko
Orzeł Przeworsk2-0Zdrój Horyniec
Piast Tuczempy4-0Santos Piwoda

Tabela na koniec rundy jesiennej:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here