Nastolatkowie z Lubaczowa zatrzymani za posiadanie narkotyków

0

Policjanci z Lubaczowa zatrzymali troje nastolatków, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli także marihuanę i efedrynę.

Fot. Archiwum

Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy, w piątek (05.03) wieczorem zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie wzbudziło ich zainteresowanie. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn próbował uciec, wyrzucając woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Drugi z mężczyzn naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Obaj 17-letni mieszkańcy Lubaczowa zostali zatrzymani.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn, znaleźli kolejne dwa woreczki z białym proszkiem i woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to efedryna i marihuana.

Efektem dalszych czynności policjantów z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy, było zatrzymanie przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Oleszycach 18-letniej mieszkanki Lubaczowa, która posiadała przy sobie sporą porcję suszu roślinnego. W jej miejscu zamieszkania funkcjonariusze również znaleźli susz roślinny. W zabezpieczonych woreczkach znajdowała się marihuana, co również potwierdziło badanie testerem – czytamy w komunikacie KPP w Lubaczowie.

Wobec całej trójki zatrzymanych wydane zostało postanowienie o przedstawieniu zarzutów. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeden z zatrzymanych dodatkowo usłyszał zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here