Zmywarka to sprzęt, który jest nieocenioną pomocą w każdym domu. Przede wszystkim w znaczący sposób pozwala nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które stracilibyśmy w trakcie zmywania ręcznego. Obecnie rynek obfituje w ogromny wybór zmywarek wyposażonych w nowoczesne funkcje, które mają ułatwić codzienne korzystanie ze zmywarki.

Niestety, nie zawsze okazują się one w pełni pomocne. Szwedzka marka Electrolux znalazła rozwiązanie tego problemu.

QuickSelect ‒ zmywarka, która zrozumie Cię bez słów

Zbyt wiele opcji zmywania dla wielu osób bywa dezorientujące. Często nie wiedząc, jaki program wybrać, używają zazwyczaj tego samego do każdego mycia, niezależnie od rodzaju czy ilości zmywanych naczyń. Inne osoby, metodą prób i błędów próbują odgadnąć, który program będzie idealny. W praktyce może to jednak przynieść opłakane skutki ‒ matowe naczynia i zarysowane czy popękane kieliszki. 

Jeśli to brzmi jak coś, z czym w przeszłości mogłeś mieć do czynienia, nowoczesna zmywarka QuickSelect jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niej, żaden z powyższych scenariuszy nigdy nie będzie mieć miejsca. QuickSelect to funkcjonalność i innowacyjność w jednym! Jedyne co musisz zrobić przed rozpoczęciem zmywania, to wybrać czas, jaki chcesz na nie przeznaczyć oraz ewentualnie dodać dodatkowe opcje, a zmywarka zajmie się resztą! Dzięki QuickSelect możesz mieć pewność, że po umyciu wszystkie Twoje naczynia będą czyste i suche.

Zrozumiałe programy i dodatkowe opcje, które pokochasz

Szwedzka marka Electrolux rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego swoje zmywarki QuickSelect zaprojektowała tak, aby w możliwie maksymalny sposób ułatwić oraz uprzyjemnić ich codzienne użytkowanie. Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi z łatwością wybierzesz odpowiedni program oraz czas zmywania. W zależności od stopnia zabrudzenia naczyń oraz ich ilości, możesz wybierać pomiędzy szybkim 30-minutowym myciem, wyposażonym dodatkowo w fazę suszenia lub programem ECO, który zużywa optymalną ilość wody oraz energii.

To jednak nie wszystkie opcje, jakie oferuje zmywarka QuickSelect. Podczas wyboru programu zmywania możemy dodać do niego specjalną funkcję GlassCare, która zapewnia dodatkową ochronę szkła przed zarysowaniami. Opcja ExtraHygiene pomoże w pozbyciu się niechcianych zarazków i bakterii, a ExtraPower to idealny dodatek do mocno zabrudzonych naczyń. 

Machine Care ‒ system, który pozwala zmywarce zadbać o siebie

Zmywarki QuickSelect marki Electrolux nie tylko świetnie myją Twoje naczynia, ale z powodzeniem potrafią zadbać także o siebie. Jest to możliwe dzięki specjalnemu programowi Machine Care, który zapewnia najbardziej efektywną pracę Twojego urządzenia za każdym razem. Na czym polega sekret jego działania? Przed uruchomieniem programu upewnij się, że Twoja zmywarka jest całkowicie opróżniona. Następnie dodaj specjalnego preparatu odkamieniającego lub czyszczącego, przeznaczonego tylko do zmywarek. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na wyświetlaczu. Program Machine Care dokładnie usunie wszelki tłuszcz oraz kamień osadzający się we wnętrzu zmywarki. Możesz być pewien, że dzięki temu Twoja zmywarka zapewni najlepsze rezultaty zmywania za każdym razem.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here