Znamy kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego

0

Na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej opublikowane zostały już oficjalne listy kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Te odbędą się już za nieco ponad miesiąc – w niedzielę 26 maja.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego województwo podkarpackie tworzy okręg wyborczy numer 9. Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała tu 7 list kandydatów. Poniżej prezentujemy listy kandydatów zarejestrowanych przez poszczególne komitety.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. SIEKIERSKI Czesław Adam 66 nauczyciel Warszawa
2. SKOWROŃSKA Krystyna 64 administratywista Mielec
3. USTROBIŃSKI Marek Jerzy 53 inżynier budownictwa Rzeszów
4. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr 34 specjalista ds. public relations Warszawa
5. FRYDRYCH Joanna Zofia 41 ekonomistka Targowiska
6. BUTRYN Renata Celina 59 nauczycielka Stalowa Wola
7. RZĄSA Marek Zdzisław 61 nauczyciel Przemyśl
8. SZKOŁA Józef 58 geodeta Jarosław
9. ZYCH Barbara 58 pielęgniarka Tarnobrzeg
10. ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna 52 ekonomistka Dołżyca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. BRAUN Grzegorz Michał 52 reżyser Stara Wieś
2. BUCZEK Tomasz Wojciech 33 przedsiębiorca Kolbuszowa Górna
3. BAŃKA Damian 22 pracownik biurowy Strzyżów
4. WOLSKA Violetta Katarzyna 43 główna księgowa Krosno
5. SOWIŃSKI Wiesław Mieczysław 46 przedsiębiorca Ustrzyki Dolne
6. ZAJĄC Monika Magdalena 30 redaktor Lublin
7. KARDASIŃSKA Marzena 55 pedagog Stalowa Wola
8. PROĆ Tomasz Mirosław 40 kierowca Rzeszów
9. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 52 nauczyciel akademicki Przemyśl
10. KORWIN-MIKKE Dominika Maria 32 teatrolog Otwock

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. BOBOLA Alicja Maria 29 dziennikarz Rzeszów
2. MASŁOWSKI Maciej Przemysław 34 informatyk Rzeszów
3. HELNARSKI Paweł Andrzej 36 programista Chorkówka
4. BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz 27 inżynier mechanik Przemyśl
5. BIALIC Dariusz Mieczysław 43 przedstawiciel handlowy Rzeszów
6. NYCZ Ewelina Magdalena 31 menedżer Rzeszów
7. SABAT Joanna Karolina 38 sekretarka medyczna Niebocko
8. WIKTOR Szczepan Antoni 43 elektromechanik Żabno
9. KUCAB Konrad Tomasz 31 inżynier budownictwa Jarosław
10. TARGAŃSKA Magdalena Ewa 25 menedżer Jasło

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. WISZ Elżbieta Anna 53 psycholog Rzeszów
2. PRENETA Paweł Krzysztof 38 kierownik projektu Rzeszów
3. ITNER Agnieszka 48 przedstawiciel handlowy Rzeszów
4. JASIŃSKI Krzysztof 24 rencista Łańcut
5. OŻÓG Barbara Katarzyna 49 stolarz meblowy Nienadówka
6. PACIOCH Hubert Piotr 21 pracownik sklepu Kopytowa
7. JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna 34 psycholog Gdańsk
8. GAWRON Jakub 38 administrator baz danych Krasne
9. RŻANY Monika 42 socjolog Mielec
10. TUROŃ Arkadiusz 41 rencista Rzeszów

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. RYKAŁA Grzegorz Wojciech 33 administratywista Niechobrz
2. ŻÓŁTEK Monika Anna 35 informatyk Kraków
3. KOTYLAK Piotr Jan 30 inżynier budowy maszyn Rzeszów
4. MICHNO Aneta Joanna 40 nauczyciel Rzeszów
5. CZARNEK Marcin Piotr 26 stomatolog Kraków
6. WIESZCZEK Magdalena 23 pielęgniarka Jawornik
7. DŁUGOSZ Michał Wojciech 55 handlowiec Kraków
8. SZATAN Magdalena Maria 27 biotechnolog medyczny Olkusz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. PORĘBA Tomasz Piotr 46 historyk Mielec
2. RZOŃCA Bogdan Józef 58 nauczyciel Jasło
3. LENIART Ewa Maria 42 prawnik Dylągówka
4. PILCH Piotr 53 nauczyciel Przemyśl
5. WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata 55 nauczyciel Rzeszów
6. GOŁOJUCH Kazimierz Edward 55 inżynier mechanizacji rolnictwa Zalesie
7. PAMUŁA Teresa 62 inżynier ogrodnictwa Lubaczów
8. KRUCZEK Stanisław 53 inżynier elektryk Futoma
9. KUROWSKA Maria Stanisława 64 nauczyciel Dąbrówka
10. SAGATOWSKA Janina Zofia 68 prawnik Stalowa Wola

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA:

Numer na liście Nazwisko i imiona Wiek Zawód Miejscowość zamieszkania
1. SKIBA Anna Agnieszka 43 przedsiębiorca Rzeszów
2. JURZYSTA Marcin 37 nauczyciel Czudec
3. OLEKSAK Tomasz Robert 51 politolog Nisko
4. KWOLEK Katarzyna 40 dziennikarz Sanok
5. KRUKAR Radosław Zbigniew 43 ekonomista Rymanów
6. GRYCH-BOCHYŃSKA Urszula 57 nauczycielka Dębica
7. FIC Patryk Beniamin 21 student Jedlicze
8. PROKOPSKA Joanna Maria 44 prawnik Łętownia
9. TERESZKIEWICZ Grzegorz Piotr 39 przedsiębiorca Rzeszów
10. SKRZYSIŃSKI Gniewomir Marek 37 przedsiębiorca Krasna


elubaczow.com, PKW

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here