W Oleszycach działa klinika leczenia bólu

14

Mało kto wie, że w Oleszycach działa Polsko-Amerykańska Klinika Leczenia Bólu. W ośrodku stosowane są innowacyjne zabiegi, z których korzystają pacjenci z całego kraju.

W klinice stosowane są innowacyjne metody leczenia bólu.

Działalność kliniki to efekt wymiany polskich i amerykańskich doświadczeń. Na miejscu lekarze zajmują się diagnostyką i leczeniem różnych rodzajów bólu. Ten zawsze utrudnia lub uniemożliwia codzienne funkcjonowanie, stąd w klinice wszystkie działania nakierowane są na zminimalizowanie cierpienia oraz przywrócenie pacjenta do pełnej aktywności. W ośrodku doktor Artur Tokarz stosuje metodę opracowaną przez dr Johna Lyftogta z Nowej Zelandii i udoskonaloną przez dr Thomasa L. Eatona z USA. Jest ona wyjątkowo skuteczna i popularna na całym świecie. Stosuje się ją w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz w wielu krajach europejskich. W Polsce tego typu kuracja nie jest jeszcze powszechnie używana, stąd do Oleszyc zjeżdżają pacjenci z całego kraju. Tutaj, w leczeniu ran lub bólu ostrego czy przewlekłego, wykorzystuje się terapie „zimnym” laserem oraz iniekcje okołonerwowe.

Więcej informacji znajduje się na stronie zatrzymajbol.pl.

Na wizytę w klinice mieszczącej się w Oleszycach przy ul. Jana III Sobieskiego 5 można umówić się dzwoniąc na nr tel. 796 308 597. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Galeria zdjęć.

Zobacz także

14 komentarze

  1. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Pan dr miły, bardzo konkretny, ma dobre podejście do pacjenta przez co nie czułam sìę skrępowana w gabinecie. Jestem kilka dni po pierwszym laserze i mogę stwierdzić, że ból kręgosłupa w znacznym stopniu minął. Pełna kultura. Gabinet nowoczeny. Polecam.

  2. Dziękuję serdecznie całemu zespołowi za profesjonalną, miłą obsługę. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegów w klinice. Miła atmosfera i troska o samopoczucie pacjenta jest u Was na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję i życzę powodzenia. Do zobaczenia.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here