Lubaczowski MZGKiM kupił maszynę czyszczącą

4

Po ulicach Lubaczowa jeździ nowy pojazd czyszczący. Do Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej dotarł sprzęt za 300 tys. zł. Teraz w mieście będzie czyściej.

Wielofunkcyjny pojazd nabyty został w drodze przetargowej, w której wyłoniono firmę Eco-Clean. To ona dostarczyła do MZGKiM nieużywany sprzęt z 2018 r., z 4 cylindrowym silnikiem Diesla i układem napędowym hydrostatycznym 4×4. Czyszczarka wielofunkcyjna wyposażona jest w wymienną nadbudowę zamiatarki, zbiornik na zmiotki, odkurzacz zintegrowany ze zbiornikiem na zmiotki, myjkę wysokociśnieniową, zbiornik na wodę, zespół 5 szczotek. Taki osprzęt pozwoli na skuteczne oczyszczenie trudno dostępnych miejsc oraz zdecydowanie skróci czas sprzątania.

AH, elubaczow.com

4 komentarze

  1. Witam. Mieszkam za granica i dostalismy identyczny sprzet do dbania o czystosc na naszej stacji benzynowej :) Z cala odpowiedzialnoscia moge napisac ze to niezly bubel. Wiem co pisze mam og na stanie od roku:) Woda do myjki cisnieniowej wystarcza na okolo 5 minut :) Powodzenia:):)

  2. Skad ten jad Panowie?
    Wyrazilem tylko opinie na temat sprzetu ktory znam.
    Oby sprawdzil sie w Lubaczowie. Moim zdaniem jest to bardziej zabawka dla malych firm a nie powazny sprzet do dbania o czystosc w miescie. Ale co ja moge wiedziec :):):)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here