Będzie się działo! W niedzielę zagra WOŚP

 · 10 stycznia 2018 o 15:58 · 15 komentarzy · czas czytania: 1 minute

Będzie się działo! W niedzielę (14.01) po raz 26-ty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Co na nas czeka w Lubaczowie?

Fot. WOŚP Lubaczów.

Choć w Lubaczowie nie będzie studia telewizyjnego i relacji na żywo, to atrakcji nie zabraknie. W południe na Rynku otwarta zostanie Kuchnia Polowa. Grochówkę i żurek przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Młodowa i z Klubu Seniora kupić będzie można w cenie 4 zł. O godz. 15:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpią DEFENDERS – MUSIC RAGE, FUNKY JOBO – TNT, REBEL HAUSE – SIDUS, ON-OFF. Gwiazda Finału – Magdalena Szymańska na skrzypcach zaprezentuje elektryczne show. Bilet wstępu na koncert to jedyne 10 zł. O godz. 18:00 dla wszystkich, którzy pojawią się na lubaczowskim Rynku wystąpią DJ WILU, UNDER.G i JOSHU. O 20:00 odbędzie się pokaz pirotechniczny w ramach „Światełka do nieba”.

Imprezy mają zachęcić do ofiarowania pieniędzy na Fundację WOŚP. – W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP. Neonatologia była celem Finałów WOŚP już siedmiokrotnie. W Polsce na wszystkie oddziały noworodkowe trafiły 3844 urządzenia medyczne za 121 909 333,39 złotych. Lubaczów za wsparcie dotychczasowych Finałów WOŚP otrzymał sprzęt na łączną sumę 698 151 zł.

AH, elubaczow.com


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Kolejny rekord lubaczowskiego sztabu WOŚP [ZDJĘCIA]
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaczowie
Kwestują od ćwierć wieku – w niedzielę kolejny Finał WOŚP

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.com


Komentarze (15)
dsdd (IP: 195.47.***.**) · 12 stycznia 2018 ~ 12:52

Ależ boli prawda panie H. skoro się kasuję wpisy. A co się tyczy pomocy i tej hucpy związanej z Owsiakiem i jego rodziną krętaczy i kombinatorów, to powiat lubaczowski przez 25 lat tej niby pomocy otrzymywał średnio rok w rok 17 453 zł . Toż to majątek!!!!!!!

Zbieracz (IP: 156.67.***.*) · 12 stycznia 2018 ~ 13:51

698.151 zł podzielone przez 25 lat jest prawie 28.000 zł a nie 17.453 zł

dsdd (IP: 195.47.***.**) · 12 stycznia 2018 ~ 14:27

Masz rację, moja pomyłka ale to i tak nic nie zmienia, szału nie ma jak na 25 lat zbiórek. W skali szpitala to tylko na waciki wystarczy, taka to „wielka świąteczna hucpa”

dsdd (IP: 195.47.***.**) · 12 stycznia 2018 ~ 14:32

I tak jest w całym kraju, wiele huku i nic poza tym. Te 28 tyś to tyle co zarabia początkująca pielęgniarka rocznie albo żona owsiaka miesięcznie :) tak można porównać tę „wielką pomoc” śmiechu warte

anty (IP: 155.133.**.***) · 12 stycznia 2018 ~ 17:23

Masz rację „dsdd” roczny budżet jakiegoś powiatowego szpitalika,to pewnie więcej, niż pomoc wośp dla lubaczowskiego szpitala przez 25 lat, bądźmy szczeży, że ta cała orkiestra to jedynie wspaniały interes dla owsiaka i jego rodziny. Podobne wzorce czerpie niejaki Kijowski z komitetu obrony debill…i , tak właśnie lewactwo wszelkiego kalibru lasuje ludziom mózgi, wpierając im pomoc potrzebującym i obronę demokracji. A głupia gawiedź daje , bo tak trzeba .

Mieszkaniec (IP: 94.254.***.**) · 12 stycznia 2018 ~ 17:29

Święte słowa koledzy, nareszcie ludzie zaczynają otwierać oczy, pędzić dziada ,bo to zły człowiek, krętacz ,nierób i kombinator :)

anty (IP: 155.133.**.***) · 12 stycznia 2018 ~ 17:34

*szczerzy miało być ;)

pro (IP: 195.116.**.**) · 12 stycznia 2018 ~ 19:03

Do anty i innych nienawidzących Owsiaka ze zlasowanymi przez prawactwo mózgami. Lubaczowski powiat dostał średnio 28 tys. rocznie – a ile ludzie z powiatu dali przez te 25 lat, chyba nie nawrzucali milionów do tych puszek, w zeszłym roku podobno około 66 tys., 20 parę lat temu pewnie dużo mniej, więc to co ludzie miejscowi dali podzielone przez 25 da mniej więcej 30 tys. rocznie. Nie chcecie dawać to nie dawajcie, dawajcie swoim idolom, np. specjaliście od ratowania stoczni, nie będziecie się musieli martwić czy wasze pieniądze zostały dobrze wydane, bo zwyczajnie nie dowiecie się na co poszły, pozostanie wam tylko wierzyć.

Tom (IP: 195.116.**.**) · 12 stycznia 2018 ~ 19:07

Popieram @pro.
Jeżeli nie chcenie, to nie dawajcie.
Mam nadzieję, że nosicie przy sobie podpisane świadczenia woli, że w razie jakiegokolwiek zdarzenia, które będzie skutkowało ratowaniem Waszego i Waszej rodziny życia/zdrowa, nie życzycie sobie, aby podczas ratowania Waszego życia/zdrowia był używany sprzęt medyczny zakupiony przez fundację J. Owsiaka.

Mieszkaniec (IP: 94.254.***.**) · 13 stycznia 2018 ~ 14:00

Ty też ,mam nadzieję nosiszcz podpisane oświadczenie,że nie będziesz leczony z pieniędzy przekazywanych przez rząd PiS na szpitale i przychodnie , bo to prawicowe p pisowskie pieniądze

Tom (IP: 94.254.***.***) · 13 stycznia 2018 ~ 14:19

Nie muszę.
Płacę podatki niezależnie jaka partia rządzi. Z tych podatków, które płacę opłacani są lekarze, pielęgniarki i pozostały personel szpitala, jak i zakup lekarstw oraz sprzętu do szpitali i przychodni.

v (IP: 155.133.**.***) · 13 stycznia 2018 ~ 15:27

A czy te zebrane przez wosp pieniądze są owsiaka ? ogarnij się człowieku, poczytaj statuty fundacji pomocowych, jeśłi ktoś, coś zbiera ,powinien się z tego ROZLICZYĆ co do złotówki!!!! A lewak i krętacz owsiak ma prawo w dupie wraz z wyroki sądów jest ciche przyzwolenie na jego krętactwa i wyłudzanie kasy przez tworzone na kolanie róznego rodzaju firmy typu mrówka cała i inne szemrane interesy. Gość znalazł sobie sposób na życie z którego czerpie garściami a pomoc jego organizacji dla szpitali to PROMIL potrzeb i wydatków jakie są potrzebne!!!

Tom (IP: 195.116.**.**) · 13 stycznia 2018 ~ 16:18

Czy ktoś Was zmusza do dawania Owsiakowi?

v (IP: 155.133.**.***) · 13 stycznia 2018 ~ 16:42

Nie daję i mam nadzieję ,że wreszcie ludzie zaczną myśleć i sklejać fakty a za kilka lat (w miarę bogacenia się kraju) ten pseudo społecznik zniknie z naszej przestrzeni publicznej i pójdzie wreszcie do pracy ale już nie za kilkanaście tysięcy miesięcznie wyłudzonych pieniędzy tylko za pensję na miarę jego wykształcenia i kompetencji!!!!!

pro (IP: 195.116.**.**) · 13 stycznia 2018 ~ 17:05

Panie v, ja w Twój pierwszy tekst zamiast owsiak wstawiam rydzyk i mam lepszy efekt. Ile WOSP zbiera i ile wydaje to jest wiadome, a ile zebrał najuczciwszy człowiek w tym kraju pan rydzyk (nie mam zwyczaju pisać nazwisk małą literą, ale wezmę z Ciebie przykład) na ratowanie stoczni i co zrobił z tą kasą wie tylko on (może ktoś tam wtajemniczony też wie, w każdym razie na pewno nie wie stocznia ani ofiarodawcy). Na wezwania stosownych organów się nie stawiał, na swoje posiadłości nie wpuszczał i co mu kto zrobi (to na temat podejścia do prawa i sądów). Czy on przeznaczył chociaż złotówkę na coś co służyłoby całemu społeczeństwu, nie tylko jego radiosłuchaczom i telewidzom? W szpitalach, które wspomaga WOSP leczą się wszyscy, niezależnie jakie mają poglądy. Pytam: kto lepszy, nasz lewak czy wasz prawak? Tak was boli, że Owsiak ze swoimi lewackimi poglądami i jego WOSP jest tak popularne w społeczeństwie, znajdźcie wśród was kogoś podobnego i niech on pociągnie za sobą tylu ludzi. Pod drugim Twoim wpisem też bym się podpisał, nawet obiema rękami, gdyby zamienić pseudo społecznika na pseudo zakonnika.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Jubileuszowy koncert Chóru Młodzieżowego „Canzone” [VIDEO]

Śpiewające życzenia świąteczne z Cieszanowa i Horyńca-Zdroju

Fakty TVN: Od Szlachetnej Paczki do nowego domu [VIDEO]

fotorelacje

Kolejny rekord lubaczowskiego sztabu WOŚP [ZDJĘCIA]

Koncert Noworoczny w MDK w Lubaczowie [NASZA FOTORELACJA]

Nowojorscy chasydzi modlili się w cieszanowskiej synagodze

Orszak Trzech Króli w Lubaczowie [NASZA FOTORELACJA]

Abp. Mieczysław Mokrzycki „Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego”

Harcerze przekazali Betlejemskie Światło Pokoju na Ukrainę

X