Ruszyły zapisy na zimowe półkolonie z FA Lubaczów i FA Oleszyce

2

Szkółka piłkarska Football Academy w Lubaczowie i Oleszycach rozpoczęła właśnie zapisy na zimowe półkolonie. Uczestnictwo w nich to doskonała okazja na atrakcyjne spędzenie ferii zimowych z rówieśnikami.

Fot. Archiwum.

Przyszłoroczne ferie zimowe coraz bliżej. Dwutygodniowa przerwa przypadająca na przełomie stycznia i lutego to okazja dla dzieci do odpoczynku od codziennych zajęć i obowiązków. Warto zadbać, by najmłodsi spędzili ten czas aktywnie i pod właściwą opieką. Z ciekawą ofertą, już po raz kolejny, wychodzi szkółka piłkarska Football Academy z Lubaczowa i Oleszyc, która rozpoczęła zapisy na zimowe półkolonie. Zajęcia odbywać się będą w Hali MOSiR w Lubaczowie, ale w planach jest także m.in. kulig, wyjazd na basen i lodowisko.

Termin pierwszego turnusu wyznaczono na okres od poniedziałku 29 stycznia do piątku 02 lutego 2018 roku w godz. od 8:00 do 15:00. Zapisy przyjmowane są dla uczestników z roczników 2005 – 2012. Organizatorzy w ramach półkolonii zapewniają m.in.: opiekę trenerów FA, codzienne treningi piłkarskie, treningi teoretyczne, turniej piłkarski, wyjazd na basen i lodowisko, zajęcia na ściance wspinaczkowej, warsztaty, zwiedzanie i kulig w Kresowej Osadzie, gry i zabawy angielsko-piłkarskie, czy konkursy z nagrodami.

W pierwszym turnusie zaplanowano stworzenie dwóch grup liczących po 15 uczestników.

Koszt uczestnictwa to 350 zł dla osób z Football Academy i 390 zł dla osób spoza szkółki.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie footballacademy.pl.

Materiał promocyjny.

Ten baner wyświetlono 160 384 razy.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here