Prawo i Sprawiedliwość wybiera swoje władze w powiecie lubaczowskim

 · 16 grudnia 2017 o 18:51 · czas czytania: 1 minute

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w powiecie lubaczowskim wybierają swoje władze. Znamy już wyniki wyborów w poszczególnych gminach.

Lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości, na podstawie Zarządzenia Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, w ostatnim czasie wybierają swoje władze w poszczególnych jednostkach terenowych. Zgodnie z zarządzeniem Prezesa Zarządu Okręgowego PiS Okręgu nr 22 Marka Kuchcińskiego, w naszym powiecie wybory te wyznaczono w pięciu Zarządach Komitetów Gminnych. Odbyły się one w ostatnim czasie.

Głosami członków partii w Lubaczowie przewodniczącą struktur miejskich została Anna Kordys, a członkami: Jan Kowal, Zenon Swatek, Teresa Pamuła, i Marek Żołyniak. W Cieszanowie strukturami pokieruje January Żukowicz wraz z Zygmuntem Stankiewiczem i Kazimierzem Wolaninem. W Oleszycach przewodniczącym wybrano Stanisława Zagrobelnego, a członkami zarządu zostali Tadeusz Żulewicz i Monika Rozwód. W gminie Lubaczów szefem będzie Henryk Przeszłowski, a członkami Józef Fircowicz i Zygmunt Gmyrek. W Narolu strukturami pokieruje Jan Zuchowski wraz z Stanisławem Strumidło i Lucyną Zuchowską.

Wszyscy przewodniczący komitetów weszli w skład Zarządu Powiatowego PiS, który w niedziele (17.12) pod przewodnictwem poseł Anny Schmidt-Rodziewicz wybierze do swojego zarządu trzech członków wybranych przez wszystkich uprawnionych do głosowania działaczy PiS. O mandaty ubiegać się będzie czterech kandydatów: Jan kowal, Edward Misztal, Teresa Pamuła i Zenon Swatek.

– Po uzupełnieniu składu członkowie Zarządu spośród siebie wybiorą przewodniczącego Zarządu Powiatowego Komitetu PiS – poinformował w komunikacie Zenon Swatek, obecny pełnomocnik PiS w powiecie lubaczowskim.

Wybory w strukturach lokalnych są elementem przygotowań Prawa i Sprawiedliwości do przyszłorocznych wyborów samorządowych.


ZOBACZ TAKŻE INNE ARTYKUŁY!

-------
Podobne wpisy:
Prawo i Sprawiedliwość wybrało swoje władze w powiecie lubaczowskim
W szeregach 3. Podkarpackiej Brygady WOT służy już niemal 2500 żołnierzy
Ruszył nowy nabór wniosków w programie „Rodzina 500+”

REKLAMA


Portal elubaczow.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez internautów.
Redakcja portalu zastrzega sobie jednak możliwość modyfikacji lub usunięcia wpisów naruszających Regulamin. Więcej informacji w Regulaminie forum. Jeśli uważasz, że któryś komentarz narusza Regulamin, czyjeś dobre imię, powinien być usunięty z innych powodów lub został niesłusznie usunięty - napisz do nas na redakcja@elubaczow.comBrak komentarzy.

Zostaw komentarzmistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania: Efekt nieudanej koperty

Mistrzowie parkowania: Bezpieczne przejście do auta?

Mistrzowie parkowania: Zakręcony kierwoca

REKLAMA

video

Jubileuszowy koncert Chóru Młodzieżowego „Canzone” [VIDEO]

Śpiewające życzenia świąteczne z Cieszanowa i Horyńca-Zdroju

Fakty TVN: Od Szlachetnej Paczki do nowego domu [VIDEO]

fotorelacje

Kolejny rekord lubaczowskiego sztabu WOŚP [ZDJĘCIA]

Koncert Noworoczny w MDK w Lubaczowie [NASZA FOTORELACJA]

Nowojorscy chasydzi modlili się w cieszanowskiej synagodze

Orszak Trzech Króli w Lubaczowie [NASZA FOTORELACJA]

Abp. Mieczysław Mokrzycki „Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego”

Harcerze przekazali Betlejemskie Światło Pokoju na Ukrainę

X