Prawo i Sprawiedliwość wybiera swoje władze w powiecie lubaczowskim

0

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w powiecie lubaczowskim wybierają swoje władze. Znamy już wyniki wyborów w poszczególnych gminach.

Lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości, na podstawie Zarządzenia Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, w ostatnim czasie wybierają swoje władze w poszczególnych jednostkach terenowych. Zgodnie z zarządzeniem Prezesa Zarządu Okręgowego PiS Okręgu nr 22 Marka Kuchcińskiego, w naszym powiecie wybory te wyznaczono w pięciu Zarządach Komitetów Gminnych. Odbyły się one w ostatnim czasie.

Głosami członków partii w Lubaczowie przewodniczącą struktur miejskich została Anna Kordys, a członkami: Jan Kowal, Zenon Swatek, Teresa Pamuła, i Marek Żołyniak. W Cieszanowie strukturami pokieruje January Żukowicz wraz z Zygmuntem Stankiewiczem i Kazimierzem Wolaninem. W Oleszycach przewodniczącym wybrano Stanisława Zagrobelnego, a członkami zarządu zostali Tadeusz Żulewicz i Monika Rozwód. W gminie Lubaczów szefem będzie Henryk Przeszłowski, a członkami Józef Fircowicz i Zygmunt Gmyrek. W Narolu strukturami pokieruje Jan Zuchowski wraz z Stanisławem Strumidło i Lucyną Zuchowską.

Wszyscy przewodniczący komitetów weszli w skład Zarządu Powiatowego PiS, który w niedziele (17.12) pod przewodnictwem poseł Anny Schmidt-Rodziewicz wybierze do swojego zarządu trzech członków wybranych przez wszystkich uprawnionych do głosowania działaczy PiS. O mandaty ubiegać się będzie czterech kandydatów: Jan kowal, Edward Misztal, Teresa Pamuła i Zenon Swatek.

– Po uzupełnieniu składu członkowie Zarządu spośród siebie wybiorą przewodniczącego Zarządu Powiatowego Komitetu PiS – poinformował w komunikacie Zenon Swatek, obecny pełnomocnik PiS w powiecie lubaczowskim.

Wybory w strukturach lokalnych są elementem przygotowań Prawa i Sprawiedliwości do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

reklama
Ten baner wyświetlono 71 872 razy.

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here