Szlakiem architektury drewnianej z Gala360 i Tomkiem Mielnikiem

1

Jako pierwszy Polak pokazał panoramy za pośrednictwem serwisu Gala360 na platformie Oculus i były one promowane jako „Wydarzenie”! Mowa o Tomaszu Mielniku – fotografiku z Lubaczowa, naszym redakcyjnym koledze.

Fot. Tomasz Mielnik.

Kilka panoram z ziemi lubaczowskiej ma premierę na platformie Oculus Gear Oculus. Strona, której właścicielami są Mark Zuckerberg i Facebook służy wyświetlaniu na okularach Samsunga VR programów, filmów, panoram 360. Z kolei Gaala 360 to oprogramowanie na Oculusa, dzięki któremu można pooglądać wyselekcjonowane panoramy. Publikowane są tam w wysokiej jakości zdjęcia 360 ukazujące krajobrazy z różnych części świata: z San Francisco, Londynu, Szanghaju czy Tasmanii. Z Gaala 360 podróżować można po całej kuli ziemskiej.

Od jakiegoś czasu na Oculusie można utworzyć „Wydarzenie”. Oznacza to, że w wybranym terminie odbywa się premiera np. panoram. Firma Gala360app.com prezentuje panoramy Tomasza Mielnika. Przedstawiana jest architektura drewniana naszego powiatu i Lubelszczyzny. Do obrazu podłożono dźwięk angielskiego lektora przedstawiającego zabytki. Dzięki temu, internauci z całego świata mogą podziwiać urocze zakątki naszej małej ojczyzny.

Panoramy obejrzeć można klikając w link: gala360app.com.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here