Lubaczów: KIK zaprasza na „Majówkę z miesięcznikiem Teraz”

3

Jak co roku, 3 maja w Lubaczowie odbędzie się „Majówka z miesięcznikiem Teraz”. Gwiazdą będzie zespół „HOLON – The TOTO Tribute Project”, którzy przedstawi repertuar amerykańskiej grupy TOTO.

Fot. MDK Lubaczów, arch.
Fot. MDK Lubaczów, arch.

Obchody rozpoczną się w lubaczowskiej konkatedrze o godz. 11:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny. Po południu, o godz. 16:00 w Rynku, na scenie plenerowej z programem artystycznym wystąpią zespoły taneczne „Mali lubaczowianie” i „Iskierki”, sekcje wokalne i grupy S 23, ON/OFF, STRAIGHT ON, SIDUS z Miejskiego Domu Kultury, Szkoła Tańca „Fantazja”, a także grupa „Czerwone Korale” z Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach. Pojawi się również COMBO JAZZOWE Towarzystwa Muzycznego w Lubaczowie.

O godz. 17:00 rozpoczną się biegi uliczne sportowców w wieku 9-16 lat. Walczyć oni będą o Puchary Prezesa Klubu Inteligencji Katolickiej, Redaktora Naczelnego miesięcznika „Teraz” i Burmistrza Miasta Lubaczowa.

Podczas obchodów zbierane będą do puszek fundusze na rzecz dzieci potrzebujących pomocy z lubaczowskich szkół podstawowych. Odbędzie się również sprzedaż miesięcznika „Teraz” i „TERAZowego Kołacza”.

O godz. 19:30 na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – zespół „HOLON – The TOTO Tribute Project”. Grupa powstała w 2014 r. z inicjatywy perkusisty zespołu – Seweryna Krzysztonia. To on zgromadził artystów, którzy w sposób profesjonalny grają muzykę amerykańskiego zespołu TOTO i starają się jak najlepiej oddać klimat tego brzmienia. Po koncercie odbędzie się dyskoteka z DJ WILU.

W razie niesprzyjających warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona do sali widowiskowej MDK.

Organizatorami wydarzenia są Klub Inteligencji Katolickiej w Lubaczowie, Urząd Miejski w Lubaczowie, Konkatedra w Lubaczowie i Miejski Dom Kultury w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com


3 komentarze

  1. Fajnie że coś się dzieje, ale jak zwykle musy być zaproszony zespół jazzowy który zamuli publiczność, ROK ROK IMPREZA W IMPREZĘ, i ten sam gość wybiera ten sam rodzaj muzyki, jeśli on nie chce tego zmienić to trzeba go zmienić

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here