Szansa na nowego VW Polo za 2 tysiące złotych – tylko do końca stycznia

0
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

Tylko osoby, które do końca stycznia założą lokatę bankową w PBS Lubaczów, wezmą udział w loterii „Autolokata II” i mają szansę na wygranie nowego samochodu osobowego Volkswagen POLO Cityline i wiele innych nagród. Skutery, rowery i nawigacje samochodowe – także takie nagrody czekają na klientów Powiatowego Banku Spółdzielczego, którzy wezmą udział w loterii. Podstawowym warunkiem jest założenie do końca stycznia lokaty o minimalnej wartości 2 tysięcy złotych.

Autolokata II to druga edycja bardzo popularnej lokaty PBS. ”Solidne oprocentowanie i możliwość wygrania fantastycznych nagród, w tym nowego Volkswagena POLO Cityline. Czego można chcieć więcej od dobrej lokaty?!” – pyta retorycznie PBS na swojej stronie internetowej i zachęca do udziału w swojej loterii. – Oprócz nowej „polówki”, do wygrania mamy jeszcze dziesięć rowerów, pięć nawigacji samochodowych i sześć skuterów, po jednym „gwarantowanym” na każdy oddział naszego Banku – mówi Paweł Kapel, prezes PBS w Lubaczowie.

Zasady uczestnictwa są identyczne jak w pierwszej edycji. Wystarczy w jednym z oddziałów Powiatowego Banku Spółdzielczego w Lubaczowie założyć depozyt „Autolokata II”. Równowartość dwóch tysięcy złotych na lokacie – to jeden kupon. Im większa kwota, tym więcej kuponów i tym samym większa szansa na wylosowanie cennych nagród. Starannie wypełnione kupony wrzucamy do specjalnych pojemników znajdujących się w każdym z naszych oddziałów. Lokaty można zakładać do końca stycznia 2013 roku i aby wzięły udział w losowaniu należy je utrzymać przynajmniej do 3 marca 2013 roku. Losowanie nagród odbędzie się 11 maja 2013 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

“Artykuł sponsorowany”

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.