Miejski Ośrodek Sportu zaprasza młodzież na Wakacyjny turniej piłki nożnej chłopców

0
fot. lubaczow.pl

Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie zaprasza młodzież szkolną do udziału w Wakacyjnym turnieju piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa, który odbędzie się na Orliku w Lubaczowie w dniach 14-16.07. 2011 r.

Organizator uprzejmie prosi o zapisywanie się drużyn u animatora sportu na Orliku w Lubaczowie do dnia 13.07.2011 r. Turniej jest organizowany w innym dniu dla drużyn ze szkół podst. ( rocznik 98,99,2000), i szkół gimn. ( rocznik 95,96,1997)

Każda drużyna musi wypełnić formularz zgłoszeniowy, a każdy uczestnik turnieju posiadać zgodę rodziców lub opiekuna prawnego co jest warunkiem udziału w turnieju piłkarskim ( formularz i zgoda dostępna u animatora sportu na orliku)

Regulamin:

W turnieju biorą udział drużyny składające się z sześciu zawodników ( pięciu graczy + bramkarz).
W zależności od liczby drużyn, turniej rozegrany zostaje systemem każdy z każdym, lub odbędzie się losowanie do grup A i B. Gramy bez spalonego, czas gry 2 razy 10min. Mecze rozegrane będą piłką nożną o rozmiarze 4. Zmiany hokejowe, pozostałe przepisy zgodne z przepisami PZPN.

Więcej informacji u Animatora sportu.

Źródło: lubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here